گلکسی تب Iris: تبلتی رده پایین مجهز به تشخیص عنبیه چشم

 5 سال قبل

در طول هفته جاری خبری مبنی بر وجود و استفاده از حسگر تشخیص عنبیه توسط سامسونگ در پرچمدار بعد خود یعنی گلکسی نوت 6 منتشر کردیم. اما حال به نظر می آید سامسونگ از این حسگر در تبلت خود استفاده کرده. بر اساس تصویر منتشر شده سامسونگ تب Iris دستگاه مورد بحث بوده و ک محصول رده پایین است.

به گفته سامسونگ، استفاده‌ی آسان از تکنولوژی بیولوژیکی در گلکسی تب آیریس به دولت هند کمک می‌کند تا برنامه‌ی Digital India را برای دسترسی تمام شهروندان این کشور به تکنولوژی توسعه دهد و از نظر مالی نیز به سودآوری برسد. این راهکار از برنامه‌های انتفاعی دولت پشتیبانی کرده و به بانک‌ها و موسسات مالی کمک می‌کند تا بتوانند فرایند اعتبارسنجی را بدون در نظر گرفتن زبان یا دیگر محدودیت‌ها انجام دهند.

از مشخصات این تبلت می توان به نمایشگر 7 اینچی با رزولوشن 1024*600 ، پردازنده متوسط چهار هسته ای با فرکانس 1.2 گیگاهرتز ، باتری 3600 میلی آمپری و 1.5 گیگابایت رم اشاره کرد.

خبر منتشر شده بدین معنی نیست که قرار نباشد از این حسگر در گلکسی نوت 6 استفاده کرد بلکه بدین معنی است که در موارد دیگر کاربرد داشته و احتمال دارد محصولات دیگر نیز تا زمان معرفی گلکسی نوت 6 از این فناوری استفاده کنند.

 

تو پیشگام آی تی هم میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه