محصول جدید ال جی به نام X5 در هاله ای از ابهامات

طبق خبری که امروز منتشر شد کمپانی ال جی بر روی محصولی جدید به نام X5 کار می کند. البته هنوز خبر خاصی راجع به اینکه این محصول در چه رده ای قرار دارد و یا حتی برای منطقه ی خاصی در نظر گرفته شده یا نه هم منتشر نشده در ادامه با پیشگام آی تی همراه باشید.

تولید کنندگان بزرگ همواره بر اینند که محصولات خود را برای بازار های مختلف و متناسب با همان منطقه معرفی و عرضه کنند. در برخی مواقع این محصولات جدید تحت نام‌گذاری یا برندی خاص وارد بازار می‌شوند. ال‌جی نیز از این قاعده مستنثی نیست و اعلام شده که نسخه‌ی ضعیف‌تر پرچمدار جدید این شرکت به نام G5 SE برای بازارهایی چون آمریکای لاتین، کشور چین و مناطق مشابه دیگر معرفی خواهد شد.

اما امروز خبری منتشر شده که ال‌جی روی محصولی جدید به نام ایکس 5 کار می‌کند. براساس نام تجاری و تصویری که از لوگوی جدید منتشر شده به نظر می‌رسد این خبر واقعیت دارد.لازم به ذکر است که هنوز مشخص نیست که X5 یک  گوشی هوشمند است یا دستگاهی دیگر اما با توجه به نام تجاری و لوگوی جدیدی که منتشر شد عرضه ی این محصول قطعی به نظر می رسد.

ضمن اینکه باید یادمان باشد هر زمان ال‌جی محصولات خود را تحت نام‌گذاری جدید معرفی کرده، با دستگاهی نو همراه با مجموعه‌ای از نوآوری‌های و امکانات جذاب روبرو بودیم. از آن جایی که تنهای یک لوگو از این محصول منتشر شده، انتظار می‌رود این دستگاه زمانی در آینده‌ معرفی شود.

ال جی ایکس 5

اگر دقت کنید، اوایل سال جاری میلادی، ال‌جی محصولاتی چون X cam و X screen را به عنوان دو دستگاه میان‌رده معرفی کرده است و با این وجود شاید ایکس 5، یک گوشی هوشمند از این سری در قامت یک پرچمدار باشد. بعضی گمانه‌زنی‌ها حاکی از این است که ایکس 5 با مشخصات قدرتمند برای بودجه‌های اقتصادی معرفی خواهد شد.

شاید با توجه به اینکه قرار است سامسونگ از گلکسی اس 7 اکتیو رونمایی کند، ال‌جی نیز تصمیم داشته باشد نمونه‌ای مستحکم از جی 5 را برای رقابت با سامسونگ وارد بازار کند. باید منتظر باشیم و ببینیم چه زمانی ال‌جی ابهامات نسبت به X5 را برطرف می‌کند.ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل