اپل تی وی بعد در نقش رقیب اکوی آمازون!

اپل تی وی بعد در نقش رقیب اکوی آمازون!


طی شایعاتی که پیشتر شنیده بودیم اپل به دنبال ساخت دستگاهی برای رقابت به اکو است اما امروز خبری منتشر شده و در طی آن اعلام شده که احتمال دارد اپل تی وی بعد در نقش رقیب اکو ظاهر شود. ظاهرا اپل قصد دارد اپل تی وی را به یک هاب واحد با قابلیت های عالی تبدیل کند.

در این میان دستیار صوتی اپل نقش بالایی داشته چرا که در حال حاضر برای استفاده از آن باید دکمه روی ریموت را نگه داشته و سپس درخواست خود را اعلام کنید. اما در نسخه بعد به احتمال بسیار زیاد با استفاده از یک میکروفون و یک اسپیکر شما قادر خواهید بود به صحبت به سیری بپردازید.

منبع مورد اشاره می گوید که کمپانی اپل، از تلاش برای ساخت اسپیکری بلوتوث دست کشیده تا روی توسعه ست تاپ باکس جدیدش تمرکز کند و حتی در نظر دارد که قابلیت های دستیار صوتی سیری را در اپل تی وی فعلی ارتقا دهد.  با وجود انتشار این گزارش، هنوز نمی توان از کنار گذاشتن ایده «اپل اسپیکر» مطمئن بود؛ زیرا منطقی خواهد بود اگر اپل، اسپیکری در کنار اپل تی وی بعدی عرضه کند که سیری را به اتاق خواب خریداران بیاورد.

لازم به ذکر است که این شایعات به صورت رسمی تایید نشده اما دور از ذهن نیست که اپل قصد داشته باشد مانند گوگل روی تمامی محصولاتش دستیار صوتی قرار دهد.


ارسال دیدگاه