فاش شدن تصویر سرفیس فون مایکروسافت

 5 سال قبل

سری قدرتمند و موفق سرفیس مایکروسافت پس از موفقیت در حوزه لپتاپ و تبلت به دنبال ساخت تلفن همراه هوشمندی هستند که بازار موبایل خود را سر و سامان بدهند. با تیم پیشگام آی تی همراه باشید.

با توجه به رکود بازار ویندوز فون های مایکروسافت و موفقیت بالای سرفیس ها بسیاری از کاربران وعلاقه مندان احتمال می دادند این شرکت موبایلی تحت عنواو سرفیس فون نیز تولید کند و حال با انتشار تصویری حدس ها و گمانه زنی ها بیش از قبل شده است. بر اساس اطلاعات منتشر شده مشخصات سخت افزاری سه مدل گوشی سرفیس فون در منابع خبری منتشر شده است که همگی به پردازنده اسنپدراگون ۸۳۰ که هنوز به بازار عرضه نشده مجهز هستند. 

وجود چنین محصولی از سری سرفیس که بخواهد کاربران حرفه‌ای گوشی‌های ویندوزی را با سخت افزار قدرتمند پشتیبانی کند، بعید به نظر نمی‌رسد. از سوی دیگر این گوشی هوشمند احتمالا زودتر از سال آینده معرفی نخواهد شد که اگر این طور باشد استفاده از پردازنده‌ای مانند اسنپدراگون ۸۳۰ دور از دسترس نخواهد بود. 

با دقت در نصویر فاش شده می توان قاب کیبری surface touch ، پورت USB از نوع C وهمینطور ماژول دوربین همراه با فلش دوگانه را دید.

 

 

تو پیشگام آی تی هم میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه