کاهش 50 دلاری قیمت اکس باکس وان

اعلام قیمت کنسول نسل هشتمی اکس باکس وان با کاهشی 50 دلاری توسط کمپانی مایکروسافت واز این به بعد برای نسخه ی 500 گیگابایتی این کنسول، تنها با پرداخت 299 دلار می توانید آن را در اختیار داشته باشید. مضاف بر این، نسخه 1 ترابایتی اکس باکس وان نیز 319 دلار قیمت دارد.

این کاهش قیمت، صرفا به نسخه معمولی اکس باکس وان محدود نیست و باندل های آن هم از این پس با قیمتی ارزان تر از سابق عرضه خواهند شد. برای مثال، قیمت باندل The Division که یک نسخه از بازی و کنسول 1 ترابایتی اکس باکس وان را در خود جای می دهد، از 399 دلار به 349 دلار کاهش یافته است.

ضمنا باندل بازی انحصاری Quantum Break حالا بیش از هر زمان دیگری ارزش یافته و با پرداخت 299 دلار، می توانید به یک کپی از آخرین شاهکاری استودیوی Remedy و یک اکس باکس سفید رنگ دست یابید. البته هنوز مایکروسافت به صورت رسمی تایید نکرده که این کاهش قیمت موقتی است یا همیشگی، اما بعید است که ردموندی ها بار دیگر قیمت اکس باکس وان را افزایش دهند.

در فصل پاییز گذشته بود که کمپانی سونی، خبر از کاهش قیمت کنسول پلی استیشن 4 و عرضه آن با قیمت 300 دلار داد. مایکروسافت اگرچه بیش از 8 ماه در کاهش قیمت کنسول نسل هشتمی اش نسبت به سونی تاخیر داشته اما مسلما عرضه اکس باکس وان با چنین قیمتی، می تواند در رقابت با ژاپنی ها به یاری ساکنین ردموند بیاید و شاید این موضوع سبب گردد تا بالاخره اندکی از اختلاف فروش 20 میلیون واحدی دو کنسول کاسته شود.ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل