گلکسی S8 دارای نمایشگر 4K و دوربین دوگانه خواهد بود

گلکسی S8 دارای نمایشگر 4K و دوربین دوگانه خواهد بود

 5 سال قبل

این روزها اینقدر شایعات درباره آیفون7 زیاد شده که فکر کردن به شایعات دیگر را سخت کرده.حال گفته میشود که سامسونگ قصد دارد در پرچم دار بعدی خود گلکسی S8 از دوربین دوگانه استفاده کند. گلکسی S8 که بهمن یا اوایل اسفند ماه رونمایی میشود از دوربین دوگانه بهره خواهد برد گفته شده که یکی از زیرشاخه های شرکت سامسونگ، Samsung Motors، ساخت این ماژول پیشرفته را برعهده خواهد گرفت.

شایعات دیگری غیر از استفاده دوربین دوگانه در پرچمدار دیگر سامسونگ هم وجود دارد که از کشور چین به گوش میرسد.که نمایشگر 4K به احتمال زیاد در این گوشی به کار برده شود.طبیعتا وجود چنین رزولوشنی در نمایشگر گوشی‌ها به باتری بسیار قدرت‌مندی نیازمند بوده که احتمالا سامسونگ از این موضوع به خوبی آگاه است.

پرچم‌دار سری S سامسونگ برطبق انتظار باید از چیپست اسنپ‌دراگون 830 شرکت کوالکام که مبتنی بر سیستم FinFET ده نانومتری است بهره ببرد. چیپست جدید شرکت کوالکام طبیعتا دارای قدرت بیشتری بوده و مصرف باتری بسیار کمتری هم خواهد داشت. فعلا اطلاعات جدیدی از دیگر مشخصات گلکسی اس 8 سامسونگ منتشر نشده و حتی نمی‌توان با قاطعیت گفت که آیا پرچم‌دار بعدی سری S سامسونگ ضدآب خواهد بود یا خیر؟ بهتر است تا معرفی این پرچم‌دار، منتظر معرفی رسمی گلکسی نوت 7 این شرکت کره‌ای تبار باشیم.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه