اپلیکیشن اختصاصی گوگل برای دارندگان گوشی های نکسوس

اپلیکیشن اختصاصی گوگل برای دارندگان گوشی های نکسوس


425231517_26411

تصور کنید که در رابطه با گوشی خود با یک مشکل رو به رو شده اید که راه حل آنرا نمی دانید یا برای بعضی امکانات گوشی به یک آموزش نیاز دارید تا بتوانید با آن کار کنید.اگر از دارنده ی گوشی های نکسوس هستید،گوگل یک راه حل جالب برای شما تدارک دیده است.

گوگل یک نرم افزار اختصاصی برای گوشی های نکسوس تدارک دیده است که GOOGLE SUPPORT نام دارد.همانطور که از نام این اپلیکیشن معلوم است وظیفه آن پشتیبانی و حل مشکلات شما است.تا به امروز در صورتی که با یک مشکل رو به رو می شدید احتمالا با یک دوست تماس می گرفتید و مشکل خود را مطرح می کردید و دوست شما بدون این که گوشی شما را ببیند،بر اساس گفته های شما سعی می کند راه حل های احتمالی را به شما ارائه دهد.اما تصور کنید اگر دوست شما به هر طریقی از راه دور به گوشی شما دسترسی داشت و می توانست صفحه نمایش شما را ببیند،خیلی سریع تر به راه حل درست می رسید.

وظیفه GOOGLE SUPPORT نیز همین است.این اپلیکیشن بر روی گوشی شما نصب می شود و هنگامی که به مشکل برخوردید از طریق اپلیکیشن با کارشناس گوگل تماس بگیرید و مشکل خود را از طریق چت مطرح کنید. در صورت نیاز و با اجازه شما آن کارشناس می تواند به صفحه نمایش شما دسترسی پیدا کند.


ارسال دیدگاه