نام اندروید 7 انتخاب شد: Nougat

نام اندروید 7 انتخاب شد: Nougat


پس از مدت ها انتظار بالاخره گوگل نام اندروید 7 را انتخاب کرد. نام انتخاب شده نام یکی از شیرینی هایی است که در اکثر کشور های دنیا ازجمله ایران پخت می شود. Nougat که در زبان فارسی نوقا نامیده می شود نام شیرینی سنتی و محلی تبریز است که به نظر می رسد مدیران گوگل از مزه آن خوششان آمده و این نام را بر روی اندروید نسخه 7 خود قرار دادند.

مدت کوتاهی پس از این که گوگل به طور رسمی نام نسخه‌ی جدید اندروید را منتشر کرد، از مجسمه‌ی اندروید ۷ نیز رونمایی شد.مانند مجسمه‌های دیگر نسخه‌های اندروید، مجسمه‌ی اندروید Nougat نیز در حیاطی در مقر اصلی گوگل (در Mountain View کالیفرنیا) نصب شد. همان طور که در ویدیو مشاهده می‌کنید، افراد حاضر در این رونمایی نیز با شیرینی نوقا پذیرایی شدند.

در میان نام هایی که کاربران درخواست کرده بودند Nutella نیز بیش از سایرین شانس انتخاب شدن را داشت اما هنوز مشخص نیست که مدیران گوگل چرا این نام را انتخاب کرده اند.نکته‌ی دیگر در مورد این نسخه‌ی اندروید این است که گوگل اعلام کرده به خاطر تغییرات اساسی صورت گرفته در آن، این نسخه را اندروید ۷ نام‌گذاری کرده است و خبری از نسخه‌ی ۶.۱ نیست.

در ادامه شما را به دیدن ویدئو رونمایی از مجسمه نوقا دعوت می کنیم.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه