تور مجازی گوگل با استودیو نماد

تور مجازی گوگل با استودیو نماد

 2 ماه قبل

امروزه بیشتر کسب وکارها برای رشد و موفقیت، علاوه بر حضور فعال در بازار، در فضای مجازی و اینترنتی نیز باید حضور داشته باشند زیرا که جمعیت رو به رشدی خرید و کسب اطلاعات موردنیاز خود، در مورد محصول موردنظر و تامین کنندگان آن را در این فضا انجام می‌دهند. از آنجا که علاوه بر رقابتی شدن فضای مجازی برای جلب توجه هرچه بیشتر مشتریان و کاربران تبلیغ در این فضا بسیار تخصصی شده، تبلیغ و نمایش محصولات و خدمات به صورت صحیح که توسط ربات‌های گوگل به مخاطبان نمایش داده شود؛ بسیار مهمتر از قبل شده است. زیرا که ربات‌های شرکت گوگل از استانداردهای پیچیده و خاصی استفاده می‌کنند. تا مطالب را فیلتر کرده و به دست کاربران برسانند.

به عنوان مثال در زمینه تور مجازی گوگل، این شرکت فقط به تعداد محدودی از عکاسان مورد تایید خود، اجازه می‌دهد که تور مجازی محیط‌ها و مکان‌های مختلف را بر روی نقشه گوگل (Google maps) آپلود کنند. و همانطور که می‌دانیم این نقشه امروزه نقش بسیار مهمی را در انتخاب مشتری ایفا می‌کند زیرا که بر اساس آمار منتشرشده، وقتی کاربر مثلا واژه رستوران یا کافه را در گوگل جستجو می‌کند و محل‌های موردنظر خود را بر روی نقشه مشاهده می‌کند، امکان خرید و حضور در محلی که تور مجازی آن محل در نقشه وجود دارد ۴۰ درصد بیشتر از حالتی است که هیچ عکس صنعتی یا تور مجازی‌ از آن محل بر روی نقشه گوگل آپلود نشده است.

در این بین استودیو نماد با بهره‌گیری از تجهیزات روز و افراد متخصص که با استانداردهای این فضا آشنایی کامل دارند و همینطور توسط شرکت‌های معتبری همچون گوگل مورد تایید هستند. اقدام به تولید، تدوین و بارگذاری تبلیغات باکیفیت بالا و متناسب با نیاز مشتریان می‌کند و همین کیفیت کار باعث شده که در هر زمینه‌ای که استودیو نماد اقدام به تولید محتوا، عکس و تور مجازی می‌کند در جستجوهای انجام‌شده در گوگل رتبه بالایی را داشته باشد و در صفحه اول ظاهر شوند.

استودیو نماد یکی از خلاق‌ترین استودیوهای تبلیغاتی فضای مجازی و آنلاین است که توانسته با ارج نهادن به مشتریان و شناخت برند ایشان تبلیغات و محتواهای مفید و موثری را در زمینه‌های تور مجازی گوگل، عکاسی صنعتی و ... برای مشتریان خود تولید و بارگذاری نماید

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه