معرفی بازی MMX Racing

معرفی بازی MMX Racing

 7 سال قبل

رقابت مانستر تراک ها که معمولا از آنها با لقب پاگنده یاد می شود، جز مسابقات بسیار پرطرفدار در اقصی نقاط جهانند که هر ساله میلیون ها نفر را به تماشای جدال این ماشین های غول آسا در جاده های خاکی می کشانند.

استودیوی انگلیسی تبار Hutch Games، سوژه بازی جدیدش را رقابت های این هیولاهای عظیم الجثه قرار داده و آمده تا هیجان شما را به اوج خود برساند.

همین که وارد بازی شدید، گرافیک زیبای HD آن رهایتان نخواهد کرد؛ چه برسد به گیم پلی و هیجانی که در بازی تجربه می کنید. جاده های خاکی، میدان رقابت شمایند و پاگنده ها وسیله تان برای گذر از خط پایان و قهرمانی.

تمام این ماشین های غول آسا را هم می توانید از لحاظ قدرت ارتقا داده و به سبک NFS های قدیمی شخصی سازی شان کنید. بازی به طور کلی دارای ۷ تورنمنت و ۱۵ پیست پر فراز و نشیب خاکی است که می توانید در آنها حسابی گرد و خاک به پا کنید و برای کسب بالاترین رتبه در جدول رده بندی از گاز دادن دست نکشید.

البته پاگنده ها تنها ماشین های بازی نیستند و انواع SUV، وانت های بزرگ، جیپ و عضلانی های آمریکایی از دیگر اتومبیل های بازی محسوب می شوند. MMX Racing همچنین بخش مالتی پلیر بسیار مفرحی هم دارد تا از رقابت با همتایان خود در سایر نقاط دنیا لذت ببرید.

اگر دلتان هوای یک بازی مسابقه ای عالی را کرده، دست بجنبانید و همین حالا MMX Racing را برای گجت های اندرویدی و آیفون و آیپدهایتان دانلود کنید.

در انتها از شما دعوت می کنیم که به تماشای ویدئویی کوتاه از گیم پلی بازی بنشینید.

دانلود ار اپ استور

دانلود از گوگل پلی

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ