WonderCube مکعبی شگفت انگیز برای گوشی هوشمند شما

در طی سال های اخیر گجت های جانبی زیادی برای تلفن های هوشمند به بازار آمده اند که تلاش داشته اند چندین نیاز کاربر را به صورت یکجا پاسخگو باشند، اما WonderCube پروژه ای که اخیراً بر روی وب سایت جمع آوری سرمایه های عمومی Indiegogo قرار گرفته را می توان یکی از جذاب ترین آنها دانست.

ابزاری که ابعادش برابر با یک مکعب بسیار کوچک بوده و به راحتی قادر است با قرار گرفتن در دسته کلید کاربر همواره او را همراهی نماید.
اما این مکعب شگفت انگیز دقیقاً چه کاری انجام می دهد؟ WonderCube برای شروع می تواند نقش کابل اسمارت فون تان را عهده دار شود و برای تبادل داده با آن یا شارژ کردنش استفاده گردد.

همچنین مکعب مذکور به جای پایه نگه دارنده هم قابل استفاده بوده و با کمکش به راحتی اسمارت فون در وضعیت های افقی و عمودی بر روی یک سطح می ایستد.

در WonderCube یک LED گنجانده شده تا در مواقع ضرورت به جای چراغ قوه قابل استفاده باشد و حافظه فلش به همراه OTG USB نیز از دیگر خواص آن هستند.

یک ویژگی نیز در ابزار مورد بحث وجود دارد که شاید بتوان آن را از سایر موارد بسیار کاربردی تر دانست، در شرایطی که تلفن هوشمند کاربر نیاز به شارژ داشته باشد، وی می تواند با متصل کردن یک باتری ۹ ولت به مکعب جادوئیش و سپس وصل کردن کابل آن به موبایل، به راحتی عملیات شارژ کردن را آغاز نماید.

بنیانگذاران پروژه WonderCube برای جمع آوری سرمایه به منظور تولید انبوه محصولشان، اقدام به پیش فروش گجت خود در وب سایت Indiegogo به قیمت ۴۹ دلار کرده اند و برای اینکه هر دو قشر کاربران اندروید و iOS را راضی نگه دارند مکعب شگفت انگیز با قابلیت اتصال از طریق درگاه لایتنینگ و میکرو USB عرضه خواهد گشت.ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل