LG G4 به شرط چاقو!

به‌نظر می‌رسد کمپانی کره‌ای ال‌جی یک سناریوی مناسب برای داغ کردن بازار پیش از عرضه پرچمدار جدیدش، تدارک دیده است.

این شرکت به‌طور رسمی اعلام کرده که قصد دارد ۴۰۰۰ نفر را در مناطق مختلف جهان انتخاب کند تا گوشی هوشمند جی ۴ را چند هفته قبل از عرضه رسمی، مورد بررسی قرار دهند. ال‌جی اضافه کرده که علت این کار، تجربه نزدیک و ملموس کاربران از این گوشی هوشمند خواهد بود که به‌وسیله تست‌های سرعت رایج و بنچمارک‌ها صورت خواهد پذیرفت.

جونو چو، رئیس و مدیرعامل کمپانی ال‌جی موبایل می‌گوید:

مشتریان ما بهترین هوادارانمان محسوب می‌شوند و ما فکر می‌کنیم با این کار روشی جدید و منحصربه‌فرد را برای معرفی مناسب‌تر بهترین محصولمان در سال جاری، انتخاب کرده‌ایم.

G4 پرچمدار جدید ال‌جی بعنوان جانشین G3 طبق اخبار قبلی، قرار است در هشتم اردیبهشت ماه روننمایی شود.  گفتنی است ال‌جی جی۳ در سه ماهه سوم سال گذشته باعث شد تا این کمپانی کره‌ای علاوه بر رکوردشکنی در زمینه فروش، بیشترین سهمی که تاکنون داشته را در منطقه شمال آمریکا، بدست آورد. با این حال، ال‌جی در سال جاری با توجه به حضور گوشی‌های اپل آیفون ۶ و سامسونگ گلکسی اس ۶، رقابت سخت‌تری خواهد داشت.

این برنامه تست و بررسی مشابه اقدامی است که اپراتور معروف T-Mobile سال گذشته انجام داده بود. بدین صورت که تعدادی از مشتریان می‌توانستند با استفاده از یک آیفون ۵ اس قرضی، به تست سرویس جدید وایرلس این اپراتور مخابراتی بپردازند. اما ال‌جی در این کار ظاهرا به‌دنبال جلب توجه بیشتر کاربران به پرچمدار جدیدش، قبل از عرضه رسمی است.

بسیاری از کاربرانی که دستشان به این گوشی هوشمند خواهد رسید، در شبکه‌های اجتماعی به صحبت و اشتراک‌گذاری تجربه‌های خود از این محصول، خواهند پرداخت و این دقیقاً همان چیزی است که ال‌جی به‌دنبال آن است. این برنامه تشویقی در روز چهارشنبه در کشور کره آغاز شده و قرار است در روزهای آتی در کشورهای برزیل، کانادا، چین، فرانسه، آلمان، هنگ‌کنگ، هند، اندونزی، ژاپن، مکزیک، سنگاپور، ترکیه، انگلیس و آمریکا نیز اجرا شود.ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل