فیسبوک مسنجری تحت وب منتشر کرده است

حالا علاوه بر اپلیکیشن Messenger برای تلفن های همراه و تبلت ها، یک وبسایتی هم وجود دارد که تمام مکالمات شما به آنجا منتقل شده و قرار است مرکزی باشد برای گفتگوهای تان. با ایجاد وبسایت Messenger.com، بخشی از بار موجود روی Facebook.com کاهش می یابد اما مکالمات همچنان می تواند روی وبسایت اصلی فیسبوک در جریان باشد.

Messenger.com تنها روی مکالمات ساده تمرکز دارد و هیچ یک از قسمت های دیگر فیسبوک در آن فعال نیست. بنابراین بدون اینکه لازم باشد به فیسبوک بروید، می توانید مکالمات تان را در بستر Messenger.com انجام دهید.

اگر می خواهید آپدیت های بخش نیوز فید را ببینید و لایک کنید، باید به فیسبوک بازگردید. همین مسئله در مورد باقی امکانات، مثل مشاهده پروفایل دیگران یا مشاهده تصاویر آن ها وجود دارد. Facebook Messenger تنها یک هدف دارد: ارسال و دریافت پیام.

وبسایت مسنجر از لحاظ طراحی همان اپلیکیشن فیسبوک است که در ابعادی بسیار بزرگ تر پیش روی تان قرار گرفته. در حال حاضر علاوه بر پیام نوشتاری، می توانید تصویر یا استیکر ارسال کنید اما هنوز راهی برای انتقال پیام های صوتی ایجاد نشده.

البته هنوز هم برای انجام برخی عملیات خاص مثل تغییر تنظیمات امنیتی حساب کاربری یا بلاک کردن کاربران دیگر (و بالعکس) لازم است که به وبسایت اصلی سر بزنید، در واقع Messenger.com آنقدرها هم مستقل نیست.ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل