شرکت Box برنامه‌نویسی روی فضای ابری را آسان کرد

شرکت Box اعلام کرد فناوری منبع باز خود موسوم به T3 Frameworks را توسعه داده است تا مراکز ارائه‌ دهنده خدمات پردازش ابری به کمک آن بتوانند ابزارهای بزرگ خود مبتنی بر سیستم JavaScript را ارائه دهند.
 این شرکت فناوری T3 را طی ۱۰ ماه گذشته مورد آزمایش قرار داده و دریافته است که این سیستم می‌تواند قابلیت‌های جدید را سریع‌تر از سیستم‌های سنتی JavaScript در اختیار کاربران قرار دهد.

شرکت Box توضیح داد که چگونه با کدنویسی‌های خود موفق شده است سیستم T3 را به کمک تعداد اندکی از مهندسان خود برای پاسخگویی به نیاز گسترده کاربران آماده کند.
این فناوری کوچک به گونه‌ای ارائه شده است که می‌تواند کل زیرساخت ابری مبتنی بر زبان برنامه‌نویسی JavaScript را تحت پوشش قرار دهد.

شرکت Box برای ارائه فناوری جدید از معماری Scalable JavaScript Application بهره برده است تا به یک سیستم بدون مدل دست یابد. این اتفاق به Box امکان می‌دهد اجزای کوچک را به گونه‌ای کدگذاری کند که امکان ایزوله کردن آنها وجود داشته باشد.

به طور کلی فناوری T3 به منظور ایجاد ابزارهای سازمانی، فضاهای مشترک کاری، ماژول‌های طراحی و سیستم‌های مشابه راه‌اندازی شده است.ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل