Real Manager فایل منیجری ایرانی با امکانات خوب برای ویندوز فون

در بین اپلیکیشن ها که بگردید، کمتر فایل منیجر ایرانی را می یابید که از همه نظر کاربردی و قابل اطمینان باشد. بنابراین اکثر افراد نمونه های خارجی این اپلیکیشن ها را ترجیح می دهند.

Real Manager فایل منیجری ایرانی است که با امکانات خوبی که در خود جمع کرده، گزینه بسیار شایسته ای برای مدیریت حافظه موبایل های ویندوزفونی به شمار می رود.

Real Manager به غیر از اعمال روتینی همچون کپی/پیست، جستجو و جابجایی فایل، امکاناتی همچون اشتراک محتوا از طریق NFC و وای فای را برای کاربر فراهم می کند.

یکی از امکانات خوب این اپ، رمزگذاری روی فولدرهاست. اگر فولدری با محتوای خصوصی داشته باشید، با گذاشتن رمز روی آن از طریق اپلیکیشن مذکور می توانید مطمئن شوید که فقط خودتان به این محتوا دسترسی خواهید داشت.

هر چند تعیین رمز عبور برای ورود به اپلیکیشن موردی است که شاید بد نباشد در نسخه های آتی Real Manager شاهدش باشیم.

Real Manager از یک موزیک پلیر و پخش کننده موزیک و ویدئوی داخلی هم بهره می برد. این مدیا پلیر داخلی ضمن بهره گیری از فرمان های حرکتی، از دایره تقریبا بزرگی از فرمت های گوناگون پشتیبانی می کند.

بنابراین با استفاده از این دو شاید به اپلیکیشن های دیگر برای مشاهده عکس، ویدئو و موزیک احتیاجی نداشته باشید. فایل منیجر بسیار خوب Real Manager را می توانید به رایگان در گجت های ویندوزفونی تان داشته باشید.

دانلود از ویندوز فون استورثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل