تماس صوتی واتس اپ به سیستم عامل iOS می آید

تماس صوتی واتس اپ به سیستم عامل iOS می آید

 7 سال قبل

چند هفته قبل سرویس چت محبوب واتس اپ قابلیت تماس صوتی از طریق اپلیکیشن خود را برای کاربران اندروید در دسترس قرار داد و حالا عرضه این ویژگی برای کاربران سیستم عامل iOS نیز شروع شده است.

به روز رسانی جدید نرم افزار واتس اپ برای سیستم عامل iOS که روز گذشته در فروشگاه iTunes اپل قرار گرفت نشان می دهد که کاربران iOS به زودی قادر خواهند بود با هرکسی در هر جایی که زندگی می کند به طور رایگان تماس بگیرند. طبیعتاً این نرم افزار هم همانند سایر برنامه های مشابه از اتصال اینترنت به منظور برقراری تماس صوتی استفاده می کند. البته حتی اگر آپدیت جدید نرم افزار واتس اپ را هم دریافت کنید ممکن است همچنان به قابلیت تماس صوتی دسترسی نداشته باشید. به گفته واتس اپ این ویژگی به تدریج و در طول چند هفته آینده برای همه کاربران سیستم عامل iOS در دسترس خواهد بود.

البته تماس صوتی تنها ویژگی نیست که به اپلیکیشن واتس اپ در iOS اضافه شده است و این برنامه اکنون به خوبی با سیستم به اشتراک گذاری جدید iOS 8 هماهنگ شده است و این بدین معناست که کاربران سیستم عامل اپل از این پس می توانند عکس ها، فیلم ها، لینک ها و یا هرنوع اطلاعات دیگری را با استفاده از دکمه Share در برنامه های دیگر به اشتراک بگذارند. سایر ویژگی های جدیدی که به برنامه واتس اپ اضافه شده است عبارتند از: دکمه دسترسی سریع به دوربین و توانایی ارسال چند ویدیو در یک لحظه، اما اگر بخواهیم صادقانه بگوییم اضافه شدن تماس صوتی بهترین قابلیتی است که به واتس اپ افزوده شده است.

اگر از کاربران سیستم عامل iOS هستید هم اکنون می توانید آپدیت جدید نرم افزار واتس اپ را دریافت کنید اما باید کمی صبور باشید تا واتس اپ قابلیت تماس صوتی را برای اکانت شما فعال کند.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ