قابلیت Continuum در موبایل های ویندوز ۱۰ نیاز به سخت افزار خاصی ندارد : شایعه

قابلیت Continuum در موبایل های ویندوز ۱۰ نیاز به سخت افزار خاصی ندارد : شایعه

 7 سال قبل

مایکورسافت یک بار دیگر تاکید کرد که برای قابلیت Continuum نیاز به سخت افزار است

 آقای RobiaJuan در حساب توییتری خود نوشت:

که قابلیت Continuum فقط برای کامپیوترهای شخصی یا PC که از صفحه نمایش لمسی برخودار باشند کار میکند و این قابلیت در موبایل های نیاز به سخت افزار دارد.


ما قبلا گفتیم که مدیر برنامه های گینو سگا گفت که این قابلیت برای  ویندوز 10 نیاز به سخت افزار خاصی ندارد که این را تکذیب میکنیم.


آقای Joe Belfiore قبلا در ویدیویی خطاب به ویندوز اینسایدرها گفته بود که سخت افزار نیاز است برای قابلیت Continuum.

قبلا گفتیم که تنها نیاز سخت‌افزاری که گوشی شما باید داشته باشند تا بتوانید از قابلیت Continuum در ویندوز ۱۰ بهره ببرید پشتیبانی از Miracast است تا بتوانید تصویر را بصورت بی‌سیم از گوشی به تلویزیون یا مانیتور منتقل کنید. این قابلیت بر روی پردازنده‌ی Snapdragon 800 که در لومیا ۱۵۲۰ یا لومیا ۹۳۰ استفاده شده وجود دارد و همه‌ی گوشی‌های جدید نیز از آن پشتیبانی می‌کنند.

نکته‌ی جالب توجه اینجاست که قابلیت Continuum نه‌تنها موبایل شما را به یک کامپیوتر دسکتاپ تبدیل می‌کند به واسطه‌ی CAST API و ProjectionManager API به توسعه دهندگان این امکان را می‌دهد تا بازی‌ها و برنامه‌ها را بر روی تلویزیون‌ها پخش کنند و تجربه‌ی مشابه‌ی کنسول‌های بازی یا مواردی از این دست را در اختیار کاربران موبایل‌های ویندوزی قرار دهند.

لذت استفاده از Continuum وقتی به اوج خود می‌رسد که ماوس و صفحه‌کلید را نیز به گوشی خود متصل کنید تا بتوانید یک تجربه‌ی کامل کامپیوتر رومیزی را در آن تجربه کنید. اپلیکیشن‌های یونورسال مانند مجموعه‌ی آفیس براساس سایز صفحه‌نمایش تغییر چهره می‌دهند و رابط کاربری آن‌ها در حالت اتصال به نمایشگر بزرگ‌تر همچون نسخه‌ی دسکتاپ می‌شود. این خبر تکذیب شد.

 

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ