از فردا apple music در دسترس کاربران IOS 8.4 قرار می گیرد

apple-music-560x315


در روز 9 تیر ، اپل IOS 8.4 را عرضه خواهد کرد.در این نسخه میتوانید سرویس موزیک را نیز مشاهده کنید که در بر گیرنده سرویس استریم آنلاین نیز می باشد.
لازم به ذکر است که این بروز رسانی از ساعت ۱۱ صبح به وقت محلی منتشر گشته و سپس در ساعت ۱۲، اپل یک شبکه رادیویی برای علاقه مندان به موسیقی را با نام Beats 1 راه اندازی خواهد کرد. شبکه ای که به شکل ۲۴ ساعته و در همه روزهای هفته به پخش موسیقی های مختلف مشغول خواهد بود. این ایستگاه رادیویی در ۱۰۰ کشور جهان در دسترس کاربران قرار می گیرد.

همانگونه که برایتان گفتFفت8ن ڪ7یتان گفتFفت8ن ڪ7یتان گفتFفت8ن ڪ7یتان گفتFفت8ن ڪ7یتان گفتFفت8ن ڪ7یتان ڧ می گردد و کاربران می توانند برای مدت ۳ ماه نیز، به شکل کاملا رایگان از آن استفاده نمایند.

پس از مدت زمان یاد شده، کاربر می تواند در صورت علاقه، به ازای پرداخت مبلغ ۹.۹۹ دلار به شکل ماهانه، به آرشیو موسیقی اپل دسترسی داشته باشد. نکته جالب اینکه اپل در نظر دارد سرویس استریم خانوادگی را نیز برای استفاده کاربران قرار دهد که بر مبنای آن، هر خانواده تا حداکثر ۶ نفره می توانند با پرداخت مبلغ ۱۴.۹۹ دلار، از سرویس استریم موسیقی استفاده نماید.
از سوی دیگر، اپلیکیشن Music اکنون به شما دسترسی استفاده از Connect را نیز خواهد داد؛ کانکت در اصل یک شبکه اجتماعی برای هنرمندان است که می توانند از طریق آن، به شکل مستقیم با کاربران به تعامل پرداخته و جدید ترین اخبار را در اختیارشان قرار دهند.
لازم به ذکر است که اگرچه کاربران صرفا می توانند برای مدت ۳ ماه به شکل رایگان از سرویس مورد بحث استفاده کنند اما از سوی دیگر هر کاربری بدون پرداخت هزینه و صرفا با داشتن یک اپل ID می تواند از شبکه رادیویی Beats 1 و شبکه اجتماعی کانکت بهره گیرد. همانگونه که پیشتر نیز برایتان نوشته ایم، اپلیکیشن این سرویس برای پلتفرم اندروید نیز در ماه پاییز از راه خواهد رسید.ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل