ویژگی های فایرفاکس 35 در نسخه ی اندروید و دسکتاپ

کسانی که از مرورگر فایرفاکس استفاده می کنند به احتمال زیاد با کادر به روز رسانی مرورگر خود مواجه شده اند، اما حقیقتا در آخرین به روز رسانی فایرفاکس تغییرات چندان محسوسی رخ نداده است که بتوان از آن به عنوان شاهکار فایرفاکس یاد کرد.

ff-35-banner

حد اقل انتظار این را داشتیم که در مورد سرعت و امنیت کارهایی صورت بگیرد که اینچنین نبود. به هر حال تغییراتی در رابط کاربری رخ داده است که می توانیم بخاطر آن از فایرفاکس تشکر کنیم! فقط همین. مواردی که می توانید در به روز رسانی مشاهده کنید در زیر آمده است:

تغییرات در نسخه دسکتاپ

Firefox Hello Chat Room

چت روم فایرفاکس در واقع چیزی است که تغییراتش در نسخه دسکتاپ بیشتر از هر چیز به چشم می آید. هر چند این چت روم نمونه سال 1990 نیست اما، تغییراتی پیرامون آن مشاهده می شود که می توان از جمله آن ها به درخواست ادد کردن افراد، و منتظر شدن برای پذیرش آنان است. در این نسخه همچون نسخه های قبلی وقتی فعالیتی روی چت روم توسط مخاطب صورت بگیرد، به راحتی نوتیفی آن را دریافت می کنیم.

دکمه Marketplace فایرفاکس

اینبار فایرفاکس برند جدیدی بنان Marketplace دارد که دکمه مربوطه به آن در سمت راست مرورگر جایگذاری شده است. اگر شما این آیکون موشک مانند را نمی بینید کافیست به بخش شخصی سازی مرورگر بروید و با درگ کردن این آیکن را به هرجا که دوست دارید بیندازید.

 

ff_marketplace

Firefox Android

باکس جستجو و سرچ در بخش صفحه Network Error

زمانی که در حالت عادی با مرورگر اندرویدی فایرفاکس در حال سرچ صفحه ای هستید این صفحه اگر باز نشود یا خطای شبکه دریافت کنید باید صفحه را ببندید و بعد هم وارد صفحه جستجو شوید اما در به روز رسانی این سری، فایرفاکس کادر جستجو را برایتان در همان صفحه قرار داده است.

Download Manager

تغییر مهم و اساسی در نسخه اندروید چیزی جز Download Manager نیست. شما وقتی که در مرورگر گوشی شروع به دانلود می کنید، می توانید روند دانلود را مشاهده کنید و به راحتی با دکمه توقف و ادامه، دانلود را مدیریت کنید.

ff_android_download

حال با توجه به این تغییرات اگر احساس می کنید به به روز رسانی نیاز دارید می توانید مرورگر خود را به روز رسانی کنید در غیر اینصورت می توانید با نسخه قبلی سپری کنید هر چند توصیه کارشناسان این است که با به روز رسانی می توانید حرفه ای تر عمل کنید.ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل