ثبت نام تجاری Apps Edge

ثبت نام تجاری Apps Edge


سامسونگ درصدد نمایش عملکرد صفحه نمایش خمیده‌ی اج برای عموم است. اما معرفی این نوع صفحه نمایش به همراه گلکسی نوت اج با وجود هیاهوی زیاد بدون ایراد نیز نبوده است و به نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد با رفع مشکلات این سری نوپا را به جلو ببرد.
گلکسی اس ۶ اج پس از گلکسی نوت اج اقدامی دیگر توسط سامسونگ برای نمایش صفحات خمیده بود که البته بیشتر از ویژگی‌های جدید به زیبایی آن افزوده است. اما سامسونگ به این گوشی نیز بسنده نکرده است و می‌خواهد صفحه نمایش خمیده را یک قدم بیشتر به جلو می‌برد.
سامسونگ در اقدامی جدید، نام تجاری Apps Edge را در اداره‌ی پتنت آمریکا ثبت کرده است و این در حالی است که کابرد واقعی آن در حال حاضر مبهم است. اگر به بخش توضیح این پتنت مراجعه کنیم به متنی برمیخوریم که می‌گوید(نرم‌افزاری برای سازماندهی و دسترسی سریع به اپلیکیشن‌های پر استفاده).

ثبت نام تجاری اختصاصی نیز نشانه‌ای است که سامسونگ قصد دارد اپلیکیشن‌های بیشتری برای استفاده از صفحه نمایش خمیده معرفی کند. البته می‌توان از دید دیگری نیز به این موضوع نگاه کرد. ممکن است سامسونگ قصد معرفی گوشی‌های هوشمند جدید با صفحه نمایش خمیده را نیز داشته باشند و گوشی‌های بیشتری را از این سری وارد بازار کند.

 

تو پیشگام آی تی هم میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

نوشتن پست جدید   سوال جدید

ارسال دیدگاه