ایکس باکس وان همراه با باندل فیفا ۱۶ عرضه می شود

 6 سال قبل

ایکس باکس وان

مایکروسافت و کمپانی EA امروز در آلمان و مراسم Gamescom، خبر عرضه ی ایکس باکس وان به همراه باندل فیفا ۱۶ را اعلام کردند. این باندل در نسخه های ۵۰۰ گیگابایتی و ۱ ترابایایتی عرضه خواهد شد، بنابراین کاربران در این مورد حق انتخاب خواهند داشت. این باندل ها از امروز قابل پیش خرید هستند و به همراه عضویت EA Access ارائه می شوند.

امروز می توانید باندل فیفا ۱۶ را در نسخه های ۵۰۰ گیگابایتی و ۱ ترابایتی پیش خرید کنید. نسخه ی ۱ ترابایتی شامل نسخه ی کامل بازی بوده و همراه با عضویت یک ساله ی EA Access  به ارزش تقریبی ۳۹۹ یورو عرضه می شود. نسخه ی ۵۰۰ گیگابایتی همچنین شامل نسخه ی کامل بازی فیفا ۱۶ و عضویت یک ماهه در EA Access می باشد و ارزش تقریبی آن ۳۶۹ یورو خواهد بود. البته قیمت ها ممکن است در مناطق مختلف متفاوت باشد. به عنوان یک عضو EA Access می توانید برای مدتی محدود، بازی فیفا ۱۶ و سایر بازی های EA Games را قبل از عرضه، بازی کنید.

اگر شما یکی از طرفداران بازی های فیفا هستید، احتمالا باید از عرضه ی این باندل هیجان زده شده باشید. لطفا نظرات خود را در مورد این باندل با ما در میان بگذارید؟ آیا قصد خرید این باندل را دارید؟

تو پیشگام آی تی هم میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه