استفاده از فناوری ClearForce در صفحه نمایش گلکسی اس 7

 6 سال قبل

پس از رونمایی از آیفون 6s و استفاده از فناوری فورس تاچ در این محصول سایر شرکت ها نیز دست به کار شدند و به دنبال استفاده از فناور مشابه در محصولات خود هستند. سامسونگ نیز در این زمینه پش قدم شده و و به دنبال استفاده از فناوری ClearForce در پرچمدار بعدی خود است. با تیم پیشگام آی تی همراه باشید.

چندی پیش سیناپتیکس یکی از بزرگترین شرکت ها در تولید پد های لمسی از فناوری جدیدی با نام ClearForce پرده برداشت، فناوری که نسبت به فشار وارد بر صفحه نمایش حساس است. اکنون برخی منابع خبر داده اند که سامسونگ بکی از بزرگترین شرکت های خواهان این فناوری بوده و قصد دارد در محصولات آتی خود از این فناوری استفاده کند.

تکنولوژی مورد نظر شباهت بسیاری با 3D Touch اپل دارد با این تفاوت که  واکنش های بیشتری نسبت به اپل خواهد داشت و توانایی درک فشار در هنگام اسکرول و حرکت بین صفحات را خواهد داشت.

اگر گمانه زنی ها و مشارکت به خوبی ادامه داشته باشد در اواسط سال 2016 شاهد حضور این فناوری در گوشی های اندروید خواهیم بود. در این بین نیز با توجه به حرکات همیشگی سامسونگ و پیروی از فناوری های اپل به احتمال بسیار زیاد شاهد حضور این فناوری در گلکسی اس 7 خواهیم بود.

تو پیشگام آی تی هم میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه