کمتر از یک ماه آینده اپل اولین اپ استور خود را در هند افتتاح می کند

کمتر از یک ماه آینده اپل اولین اپ استور خود را در هند افتتاح می کند

 6 سال قبل

اپل غول دنیای تکنولوژی و فناوری در حال حاضر 461 فروشگاه در 17 کشور جهان دارد و این تعداد رو به افزایش بوده. فروشگاهی بسیار شیک و بزرگ که با محصولات خود زیایی خاصی را به ارمغان می آورد و روزانه سود هنگفتی به حساب این شرکت واریز می کنند.

با توجه به این موضوع جای تعجب دارد که چرا این شرکت در هند که بازار عظیمی را دارد نماندگی فروش خود را افتتاح نکرده. این مهم قرار است با همکاری فروشگاه زنجیره ای با نام Croma تغییر کند. با تیم پیشگام آی تی همراه باشید.

با توجه به توافقات به دست آمده و اخبار به گوش رسیده Croma در فروشگاه های خود فضایی 50 متری در نظر خواهد گرفت تا اپل با همن روش همیشگی و میز های معروف خود فروش رسمی خود را در هند آغاز کند.همانند روش مشابه اپل که در فروشگاه های Best Buy آمریکا انجام داد و باید آن را نسخه کوچک شده اپ استور دانست.

علت این امر قوانین هند شرکت های خارجی را از سرمایه گذاری مستقیم در بخش خرده فروشی منع کرده و اپل قادر به تاسیس فروشگاه خود به صورت مستقل نیست. با این حال تیم کوک در حال تلاش برای تغییر این قوانین با مذاکره با مقامات مورد نظر است.

البته پیش از این نیز امکان خرید برخی از محصولات با همکاری اپراتور های مخابراتی به صورت رسمی وجود داشت. اما با استفاده از این فروشگاه همکاری و فروش رسمی تا کمتر از یک ماه آینده شروع خواهد شد.

 

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه