مشکلات به وجود آمده پس از جیلبریک ios 9


همانطور که اطلاع دارید اخیرا جیلبریک پایدار آی او اس 9 اپل منتشر شد و در آموزش آن با شما همراه بودیم. اما پس از منتشر شدن جیلبریک و انجام آن توسط کاربران باگ ها و مشکلاتی گزارش شده و در این پست قصد داریم آنها را با شما به اشتزاک بگذاریم و مانند دوست عزیزم آقا احسان به شما پیشنهاد میکنم برای جیلبریک دستگاه خود عجله نکنید. بهتر است تا عرضه بروز رسانی آی او اس 9.1 و انتشار جیلبریک آن صبر کنید.

پس از انتشار جیلبریک خود بنده به سرعت گوشی را ریستور کردم و اقدام به انجام جیلبرک کردم اما در مرحله ی اول متوجه شدم که برای انجام این کار نباید اطلاعاتی روی گوشی وجود داشته باشد و اگر شما بک آپ خود را پس از رستور برگردانید موفق به انجام جیلبریک نخواهید شد و اگر پس از انجام جیلبریک اطلاعات خود را باز گردانی کنید احتمال خراب شدن و یا از دست دادن بعضی اطلاعات وجود دارد.

پس از انجام جیلبریک .و تست آن متوجه کرش شدن بعضی از برنامه ها از جمله خود سیدیا شدم . در بعضی موارد گوشی به صورت دائم هنگ می کرد و اگر آن را با استفاده از نگه داشتن دکمه های هوم و پاور ریست نمی کردم گوشی کار نمی کرد. در بعضی از گزارشات نیز گفته شده که اپ استور از کار افتاده و امکان بروز رسانی برنامه ها نیز وجود نداشته.

با توجه به وجود باگ های فراوان در آی او اس 9 به وجود آمدن این مشکلات پس از جیلبریک خارج از انتظار نیست. لازم به ذکر است که این مشکلات برای همه ی کاربران به وجود نیامده و بسیاری نیز از جیلبریک و عملکرد دستگاه خود راضی اند.

تو پیشگام آی تی هم میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه