سامسونگ در حال مذاکره خرید حسگر دوربین اکسپریا Z5 است

سامسونگ در حال مذاکره خرید حسگر دوربین اکسپریا Z5 است

 5 سال قبل

در ادامه شایعات مربوط به پرچمدار بعدی سری گلکسی سامسونگ حال شاهد انتشار اخباری در رابطه به دوربین این گوشی هستیم. قبل تر نیز شنیده بودیم که دوربین اصلی این گوشی مجهز به سنسور 20 مگاپیکسلی بوده و از سنسور ایزوسل اختصاصی این شرکت استفاده خواهد کرد که نسبت به نسل قبل پیشرفت قابل ملاحظه ای محسوب خواهد شد.

پس از معرفی اکسپریا زد 5 و نمایش قدرت این گوشی در حوزه دوربین و عکاسی کره ای ها را تحت تاثیر قرار دادند و آن ها را به استفاده از این حسگر در گلکسی اس 7 ترغیب کردند. برخی نیز اعلام کرده اند با توجه به شایعات مبنی بر 2 نسخه بودن این گوشی احتمال استفاده از هر 2 لنز در این 2 نسخه نیز وجود دارد و با توجه به منطقه نیز نسخه ها متفاوت هستند.

مشکلی که وجود دارد این است که سونی دوست دارد حسگر یاد شده را به صورت اختصاصی صرفا در سری اکسپریای خود مورد استفاده قرار دهد و آنطور که گفته می شود سامسونگ سخت در حال مذاکره با سونی است تا آن را برای تلفن هوشمند اکسپریا اس 7 خود خریداری نماید.

با در نظر داشتن فروش بالای تلفن هوشمند گلسی اس 7 در آینده، احتمال آنکه سونی وسوسه شود و قرارداد همکاری اش را با سامسونگ به امضا برساند بسیار بالاست و نکته دیگر اینکه، در حال حاضر، کسب و کار این شرکت ژاپنی در زمینه حسگرهای دوربین موبایل یکی از درخشان ترین نقاط در کارنامه مالی اش محسوب می شود.

تو پیشگام آی تی هم میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

نوشتن پست جدید   سوال جدید

ارسال دیدگاه