چند گجت مختلف Meizu برای خانه های هوشمند

شرکت Meizu هم تصمیم گرفته به حوزه تولید محصولات مرتبط با خانه های هوشمند وارد شود. کیت جدید این شرکت شامل چند گجت هوشمند خانگی است و شامل، لامپ هوشمند، ترازو، تسویه هوا، یک A/C هوشمند اشت. همچنین یک گجت دیگر که از ۴ قسمت تشکیل شده و کیفیت هوای داخلی منزل شما را کنترل خواهد کرد.

این محصولات با همکاری دو شرکت Haier و Alibaba تولید شده اند و بخش سخت افزاری آنها با پلتفرم Lifekit شرکت Meizu یکپارچه شده است. لامپ هوشمندی که X Light هم نامیده شده شامل چند لامپ LED است که می توانید میزان روشنایی آنها به صورت خودکار بر اساس نور محیطی و نیز از طریق تلفن هوشمند کنترل کنید. گجت دیگر یک ترازوی هوشمند است که بر اساس متابولیسم سن شما اطلاعات وزن و بدن و نیز درصد چربی‌تان را ذخیره می کند.

 

گجت تهویه هوا هم که Air Box نامیده شده، به صورت یک توپ قرمز رنگ است که شکل یک سیب را برایتان تداعی می نماید. این گجت همانطور که از نامیش پیداست هوای داخلی خانه شما را تصویه خواهد کرد. میتوانید موارد مرتبط با این گجت را نیز با استفاده از تلفن هوشمندتان به طور کامل تحت نظر گرفته و تنظیمات دلخواه خود را بر روی این گجت اعمال نمایید.

 

اما گجت دیگری که Air Cube نام دارد شبیه به یک سیلندر است و چهار تکه‌ی مختلف دارد که هدف کلی تمامی این قطعات، تنظیم کیفیت هوای داخل منزل شما است. یکی از ماژول های این گجت، بخش مربوط به رطوبت است و باعث می شود میزان رطوبت داخلی خانه بیش از حد زیاد یا کم نگردد. ماژول دیگری هم وجود دارد که کار آن تولید بوی خوب و مطبوع است که البته این بو به روش شیمیایی تولید نشده و حتی برای برخی موارد حکم درمانی هم دارد.

یکی دیگر از گجت های Lifekit شرکت Meizu که A/C هوشمند است، اطلاعات چندانی در موردش مشخص نشده ولی شبیه به یک Tron است. سه شرکت Meizu، Haier و Alibaba قصد دارد تا یک SDK نرم افزاری را هم برای این محصولات آماده سازند تا افراد بتوانند اپلیکیشن های شخص ثالث جدیدی برای بهره بردن از این گجت ها بسازند.

ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل