آیفون 6c اواسط سال 2016 میلادی عرضه می شود؟

476691e3-544a-4de0-a95f-7dc1738cb4b5

زمانی که اپل آیفون 5c را عرضه کرد بسیاری از کارشناسان از آن به عنوان عجیب ترین محصول خانواده گوشی های آیفون یاد می کردند چرا که از لحاظ مشخصه های فنی دقیقاً مشابه با آیفون 5 بوده و تنها فرق آنها در این بود که در ساخت آیفون 5c به جای فلز از پلی کربنات استفاده شده بود.

 

البته این گوشی به دلیل قیمت نسبتاً بالای خود با استقبال خوبی از سوی خریداران نیز رو به رو نشد و به نوعی می توان گفت که اپل نتوانست تجربه موفقیت آمیز خود را در فروش گوشی های آیفون در خصوص این گوشی نیز تکرار کند.

 

از این رو، اهالی کوپرتینو در تلاشند تا با تولید آیفون 6c که از ماه ها قبل رونمایی و عرضه آن بر سر زبان ها افتاده است، بیش از پیش بر تعداد کاربران خود بیافزایند.

 

به گفته Kevin Wang، رییس موسسه تکنولوژی IHS، از این گوشی که پیشتر شایعه شده بود همزمان با رونمایی آیفون 6 اس، معرفی خواهد شود در اواسط سال 2016 میلادی پرده برداشته خواهد شد. وی ادعا کرده که آیفون 6c مجهز به یک نمایشگر 4 اینچی روانه بازار خواهد شد و ویژه آن دسته از علاقه مندانی خواهد بود که توانایی خرید مدل های گران قیمت گوشی های آیفون را ندارند.

aabf9493-8034-4cc3-98a8-f5f1b83a1daa

هنوز اطلاعاتی در خصوص مشخصات و سایر ویژگی های این گوشی به بیرون درز نکرده است و باید منتظر ماند و دید که اپل برای جلب توجه خریداران، از چه ترفندها و مشخصه های فنی استفاده خواهد کرد.ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل