سهم مایکروسافت از بازار تبلت به 10 درصد افزایش یافت

سهم مایکروسافت از بازار تبلت به 10 درصد افزایش یافت

 6 سال قبل

روز گذشته شرکت Strategy Analaytics گزارشی مبنی بر رشد مایکروسافت در بازار تبلت ها منتشر کرد و گزارش ها حاکی از رشد این غول دنیای فناوری بوده و زنگ خطری برای سایر شرکت ها به صدا در آمد.

گزارشات منتشر شده دیگر از سایر شرکت های تحقیقاتی هم نشان می دهد که بازار جهانی تبلت در مواجهه با افزایش محبوبیت دستگاه های موبایل با نمایشگرهای غول پیکرشان در حال کوچک شدن است. با این همه، علیرغم این افت، نشانه هایی وجود دارند که خبر می دهند نبرد در این بازار این محصول هنوز هم ادامه دارد.

پس از عرضه ویندوز 8 و یکسان سازی با تبلت و موبایل های هوشمند ویندوز و مایکروسافت در حال پیشرفت در این بازار بوده اند. تبلت های ویندوزی عملکرد بهتر و بالاتر نسبت به تبلت های اندرویدی داشته اند و و به دلیل یکسان بودن با ویندوز ها و کامپیوتر های شخصی برای جابه جایی اطلاعات و دیگر فایل ها مناسب ترند. با توجه به این شرایط و عملکرد ویندوز بدیهی است که سازمان ها و شرکت ها به تبلت های ویندوزی گرایش پیدا کنند.

تحلیل گران پیش بینی کرده اند که تا پایان سال 2019 میلادی ویندوز و مایکروسافت 18 درصد از این بازار را به خود اختصاص خواهند داد.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه