تصاویری منتسب به گوشی C1 نوکیا همراه با دو سیستم عامل!

تصاویری منتسب به گوشی C1 نوکیا همراه با دو سیستم عامل!


طبق شایعات، اولین گوشی که پس از واگذاری بخش موبایل نوکیا به مایکروسافت، یکبار دیگر لوگو نوکیا بر روی آن نقش خواهد بست، C1 نام دارد. مدیر عامل نوکیا پیش‌تر تایید کرده بود که سال 2016، این کمپانی با محصولات خود و تحت برند نوکیا، به بازار باز خواهد گشت.

تصور رندر شده فوق، جدید‌ترین تصویر منتسب به C1 است. پیش‌تر نیز چندین بار تصاویری منتسب به همین گوشی منتشر شده بود. آنچه که در جدید‌ترین تصاویر جلب توجه می‌کند، هر دو سیستم عامل اندروید و ویندوز 10 موبایل در پس زمینه است. از این رو احتمالاً گوشی مورد بحث در دو گونه، یکی با سیستم عامل اندروید و دیگری با ویندوز 10 موبایل عرضه می‌شود، البته این چیزی است که ادعا می‌شود و نوکیا ابراز نظری نکرده است.

طبق توافق میان مایکروسافت و نوکیا، این کمپانی نمی تواند تا پیش از سال 2016 محصولی تحت برند خود عرضه کند، اما نوکیا رسماً اعلام داشته است که یکبار دیگر به صنعت گوشی های موبایل باز می گردد. از آنجایی که نوکیا بخش موبایل خود را به طور کامل به مایکروسافت واگذار کرده است، این کمپانی طی ماه های اخیر به دنبال یافتن شریک و شرکایی برای تولید محصولات خود بوده است.

در هر حال به نظر می رسد که بازگشت نوکیا با محصولات اندوریدی به بازار، در سال 2016 حتمی باشد.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه