آموزشکده جامع روت گوشی های اندروید

آموزشکده جامع روت گوشی های اندروید


با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان با توجه به حجم انبوه پیام های ارسال شده توسط شما با موضوع روت دستگاه های مختلف اندروید تیم پیشگام آی تی تصمیم به آموزش های جامع روت دستگاه های مختلف گرفت.

بدیهی است که تمامی آموزش ها رایگان بوده و بیش از 90 % دستگاه ها اندروید روت خواهد شد. در ابتدا برای شما عزیزان که با این اصطلاح آشنا نیستید توضیحاتی را ارئه میدهیم.

بسیاری از برنامه ها و بازی های سیستم عامل اندروید به صورت پیشفرض بر روی گوشی نصب و اجرا نمی شوند و برای استفاده از آن ها شما باید سیستم عامل خود را به اصطلاح روت کنید، روت در واقع دسترسی شما به فایل های سیستمی را باز خواهد کرد. در این باره شما عزیزان و تازه واردان باید مراقب باشید چرا که با روت کردن گوشی و دستگاه اندرویدی شما از گارانتی خارج خواهد شد و باید مراقب نصب برنامه های ثانویه نیز باشید.

یکی از بهترین برنامه های سیستم عامل اندروید که مربوط به بازی معروف کلش آف کلنز است با استفاده از روت روی دستگاه شما اجرا می شود و امکانات بسیار عالی در دسترس شما عزیزان قرار خواهد داد.

آموزش های روت به صورت روزانه در این سایت قرار خواهد گرفت و در صورتی که دستگاه شما در لیست موجود نبود در این پست می توانید مدل آن و نسخه اندروید را برای ما ارسال کنید و ما آموزش قدم به قدم روت را برای شما در صورت موجود قرار خواهیم داد.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه