تست نور فلش 15 گوشی برتر

تست نور فلش 15 گوشی برتر

 5 سال قبل

همه ی ما کاربران گوشی های هوشمند و حتی غیر هوشمند به قابلیت های مهم و ضروری گوشیمان نیاز داشته ایم و یکی از این قابلیت ها وجود چراغ قوه بر روی گوشیمان است. قابلتی بسیار مفید و کاربردی که در بسیاری از مواقع بسیار به آن نیاز داریم.

مطمئنا نور تمامی فلش ها برابر نیست و یکی بسیار ضعیف است که حتی در تاریکی محیط تاثیری نداشته و دیگری آنقدر قوی است که ممکن بینایی شما را برای لحظه ای از بین ببرد.

حال ما تستی را انجام دادیم و  در این تست از 15 گوشی مشهور استفاده کردیم برخی از این گوشی ها جدید و برخی دیگر مقداری قدیمی هستند این 15 گوشی عبارتند از:

samsung galaxy s7 edge, LG G5, HTC 10, Nexus 5X, Apple iPhone SE, Apple iPhone 6, Apple iPhone 5s, Sony Xperia Z5, Sony Xperia Z5 Premium, Sony Xperia Z5 compact,Sony Xperia M5,Sony Xperia C5 Ultra, Sony Xperia Z3 Plus,Sony Xperia Z3v, Sony Xperia Z3 Compact.

نتایج به دست آمده تست بسیار دور از ذهن بود و ما تصور دیگری نسبت به نتیجه داشتیم در قسمت های مختلف و تست های مختلف نتایج و رقابت بین ال جی جی 5 و نکسوس 5 اکس و سامسونگ گلکسی اس 7 اج بود و در آخر نکسوس 5 ایکس برنده این رقابت شد.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه