84 درصد از کاربران آیفون به ios 9 آپدیت کرده اند

84 درصد از کاربران آیفون به ios 9 آپدیت کرده اند


پشتیبانی و به روز رسانی هر نرم افزار و سیستم عاملی مهمترین بخش کار نرم افزار است که در آن شرکت ها باگ ها و مشکلات نرم افزار خود را برطرف می سازند و یا قابلیت های جدیدی به آن اضافه می کنند.

یکی از سیستم عامل های مطرح حال حاضر دنیا ios است. که در حال حاظر به نسخه 9 رسیده و در کنفرانس امسال WWDC به نسخه 10 خواهد رسید. اما متاسفانه در این مورد خبر خاصی منتشر نشده و باید منتظر منتشر شدن آن باشیم. اما شرکت اپل به تازگی آماری از آپدیت و بروز رسانی محصولات خود منتشر کرده که مقداری جالب هستند.

در حال حاظر 84 درصد از دارندگان آیفون دستگاه خود را به ios 9 به روز رسانی کرده اند. 11 درصد از ios 8 استفاده می کنند و ما بقی از نسخه های قدیمی تر استفاده می کنند. دلیل این که چرا همه دستگاه های قابل آپدیت به نسخه 9 بروز رسانی نکرده اند از دست دادن جیلبریک خود و یا وجود باگ های مختلف بر روی این نسخه است.

در بهمن 94 اپل اعلام کرده بود که 77 درصد از دارندگان آیفون به نسخه 9 بروز رسانی کرده اند و حال افزایش 7 درصدی را شاهد بودیم. تحلیل گران احتمال می دهند تا پایان ماه جاری این عدد به 90 درصد برسد و بروز رسانی با سرعت بیشری ادامه یابد.

نظر شما در مورد بروز رسانی به ios 9 چیست؟

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه