معرفی کروم بوکN42 از سوی لنوو

معرفی کروم بوکN42 از سوی لنوو

 4 سال قبل

شرکت لنوو ساعتی پیش از ارائه ی کروم بوک جدید در سری N خبر داد.N42 برای استفاده در مدارس ساخته شده وبر اساس ChromeOS توسعه یافته است.N42 دارای بدنه ی مستحکمی میباشد و در برابر ضربات محکم مشکلی نخواهد داشت..

کیبورد قوی لولاهای قوی پورت های محافظت شده ونیز ضد آب بودناز ویژگی های این لپ تاپ است که میتوان به راحتی از این لپ تاپ در مکانهای عمومی استفاده کرد.فروش این لپ تاپ از ماه دیگر آغاز میشود و دارای قیمت199 دلاری است.

حال به ویژگی های سخت افزاری این لپ تاپ اشاره میکنیم: N42 دارای 4 گیگابایت رم و32 گیگابات حافظه ی داخلی مجهز شده و همچنین صفحه نمایش 14 اینچی با رزولوشنی نا مشخص میباشد.اما در حال حاظر مشخص نیست که کاربر با پرداخت 199 دلار چه ویژگی هایی را دریافت میکند.

با توجه به اخباری که اخیرا در مورد کروم بوک های گوگل منتشر شده است مشخص شده که میل کاربران برای استفاده از این نوع لپ تاپ ها بالا رفته است.اما مطلب قابل توجه این است که برای اولین باردر چند سال اخیر مک بوک های اپل فروش کمتری نسبت به کروم بوک ها داشته اند و حال قابلیت اجرای اپلیکیشن های اندرویدی روی ChromeOS امکان پذیر شده است. چه چیزی میتواند بهتر از یک لپ تاپ کارا و ارزان قیمت باشد؟


ارسال دیدگاه