قرارداد بین شیائومی و مایکروسافت در حوزه پتنت و اپلیکیشن

قرارداد بین شیائومی و مایکروسافت در حوزه پتنت و اپلیکیشن

 5 سال قبل

شرکت های شیائومی و مایکروسافت طی قراردادی که امروز به ثبت رسانیدند حق امتیازی دو جانبه را به یکدیگر دادند. همانطور که بارها و بارها در خبرها خوانده اید شرکت ساکن ردموند پتنت های اندرویدی ارزشمندی را در اختیار دارد و انتظار می رود که این توافق مزایای بسیاری برای غول تکنولوژی چینی داشته باشد.

در طی این قرارداد شیائومی برنامه های اسکایپ و آفیس مایکروسافت را بر روی گوشی های خود نصب می کند و این همکاری از سپتامبر یعنی اواسط شهریور شروع خواهد شد.

لیست دستگاه هایی که برنامه های یاد شده بر روی آنها نصب خواهد شد عبارتند از: Mi 5، Mi Max، Mi 4s، Redmi Note 3 و Redmi 3. معاون ارشد شیائومی در این باره اظهاره نظر کرد و گفت:

ما از اینکه قرار است همکاری های گسترده ای را در حوزه تکنولوژی با مایکروسافت داشته باشیم بسیار خرسندیم. همانطور که در این توافق آمده است، شیائومی قصد دارد مشارکت پایدار و دراز مدتی را با پیشروان تکنولوژی دنیا داشته باشد و هدف نهایی اش هم ایجاد بهترین تجربه کاربری برای هوادارانش است.

در ادامه پگی جانسون نایب رئیسه بخش توسعه کسب و کار مایکروسافت چنین اظهار کرد:

کاربران دوست دارند که اپلیکیشن های محبوب شان بدون هیچگونه کاستی روی دستگاه مورد استفاده شان اجرا شوند و این دقیقا همان هدف اصلی ما از چنین همکاری و توافقی است. ما به همراه شیائومی می توانیم بهترین نرم افزار تولیدی موبایل را در احتیار میلیون ها کاربر چینی و جهانی قرار دهیم.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه