به‌روز رسانی اندروید مارشمالو برای گوشی Honor 5X منتشر شد

به‌روز رسانی اندروید مارشمالو برای گوشی Honor 5X منتشر شد

 5 سال قبل

کمپانی Honor که آن را به عنوان بخشی از کمپانی هواوی و به سبب تولید گوشی‌های هوشمند می‌شناسیم امروز اعلام کرد که به‌روز رسانی مربوط به سیستم عامل اندروید 6.0 مارشمالو را برای گوشی‌ Honor 5X منتشر کرده است. علاوه بر این به‌روز رسانی، کاربران گوشی Honor 5X هم اکنون می‌توانند از نسخه جدید از رابط کاربری EMUI نیز بهره ببرند.
دو ماه پیش بود که کمپانی Honor اعلام کرد به‌روز رسانی مربوط به اندروید مارشمالو را به زودی منتشر می‌کند. اگرچه انتشار این به‌روز رسانی کمی بیشتر از انتظار طول کشید اما با توجه به اینکه هنوز اندروید مارشمالو برای بسیاری از پرچمداران این کمپانی عرضه نشده است، می‌توان این اتفاق را به عنوان یک امتیاز عالی برای کاربران و گوشی Honor 5X معرفی کرد.

بنابر اطلاعات منتشر شده از سوی کمپانی Honor، کاربران این گوشی هوشمند هم اکنون می‌توانند با مراجعه به مسیر Settings>Updater این به‌روز رسانی را بر روی دستگاه خود نصب نمایند. علاوه بر ویژگی‌های جدید سیستم عامل اندروید 6.0 مارشمالو، کاربران این گوشی با انجام به‌روز رسانی‌های لازم قادر هستند از رابط کاربری جدید EMUI 4.0 نیز بهره ببرند. این رابط ویژگی‌های جدیدی همچون امکان لغو ارسال پیام، قابلیت تصویربرداری از سطح صفحه نمایش، برنامه جدید قطب نما و... را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

تو پیشگام آی تی هم میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

نوشتن پست جدید   سوال جدید

ارسال دیدگاه