پلی استیشن نئو و اسلیم به زودی از راه خواهند رسید

پلی استیشن نئو و اسلیم به زودی از راه خواهند رسید

 5 سال قبل

طبق گفته ی تحلیل گران در صنعت بازی کنسول قدرتمند پلی استیشن نئو و اسلیم به زودی از راه میرسند.در اذامه با پیشگام آی تی همراه باشید.

این تحلیل گر معتقدند که شرکت سونی قصد دارد کنسول پلی استیشن نئو واسلیم  را در نمایشگاه توکیو گیم شو و یا قبل از نمایشگاه که در ماه سپتامبر برگزار میگردد رونمایی کند.

این تحلیل با خبر قبلی مبنی بر منتشر شدن کنسول قدرتمند پلی استیشن4 در اواخر امسال مطابقت دارد.وجود پلی استیشن نئو که فعلا فقط یک اسم رمز میباشد قبلا هم توسط سونی تایید شده بود. اما از نسخه اسلاح شده پلی استیشن4 یعنی نسخه اسلیم بار اول میباشد که خبری منتشر میشود.

با توجه به سوابق سونی مطمئن هستیم که بالاخره یک نسخه کوچکتر عرضه میشود.نسخه اسلیم کنسول پلی‌استیشن 3 تقریبا 3 سال بعد از عرضه کنسول اصلی و در ماه سپتامبر سال 2009 به بازار عرضه شد. اما باید گفته شود که در نوامبر 2006 برای اولین بار پلی استیشن3 به بازار عرضه شد.

باید به خاطر داشته باشیم که مایکروسافت هم قصد دارد نسخه ای که حدود 40 درصد از نسخه ایکس باکس وان کوچکتر است که با پسوند اس شناخته میشود را در ماه آگوست امسال به بازار عرضه کند علاوه براین، پروژه اسکورپیو مایکروسافت هم که از آن به عنوان قوی‌ترین کنسول ساخته شده در تاریخ یاد می‌شود در تعطیلات سال آینده (2017) منتشر خواهد شد.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه