تغییر سیاست های سونی در فروش گوشی های هوشمند

سونی تصمیم گرفته است تا سیاست‌های منطقه‌ای خود را تغییر دهد و تمرکز خود را بر مناطقی بگذارد که رشد و پویایی بیشتر در بازار گوشی‌های هوشمند آنها وجود دارد.

سونی در حال تغییر و بازبینی سیاست تولید و فروش بخش موبایل خود است تا بتواند سود بیشتری را عاید این شرکت کند. چند ماه پیش اعلام شد این شرکت تولید مدل‌های پایین‌رده خود را متوقف کرده است تا تمرکز بیشتری بر گوشی‌ها رده بالا داشته باشد؛ اکنون ژاپنی‌ها تصمیم گرفته‌اند سیاست منطقه‌ای خود را نیز تغییر دهند.

سونی در چند سال گذشته تلاش زیادی کرد تا بتواند حضور موفقی در بازار آمریکا داشته باشد، اما عدم همکاری مطلوب با اپراتورهای مخابراتی این کشور سبب شد تا از رسیدن به هدف خود باز بماند؛ به همین جهت ژاپنی‌ها تصمیم گرفته‌اند تا از تمرکز خود در بازار آمریکا بکاهند و فعالیت‌های خود را به کشورهایی معطوف کنند که پتانسیل بیشتری برای فروش دارند.

علاوه بر این به دلیل کاهش رشد بازار گوشی‌های هوشمند در کشورهای هند، برزیل، اندونزی و چین، سونی بر آن شده است تا توجه بیشتری به بازار خاورمیانه، آسیای دور و آمریکای لاتین داشته باشد، مناطقی که در حال حاضر از رشد خوبی در بازار گوشی‌های هوشمند برخوردارند.

باید دید تغییر سیاست‌های سونی موبایل تا چه اندازه می‌تواند بر افزایش فروش و سود این شرکت اثرگذار باشد. شما فکر می‌کنید تغییر سیاست منطقه‌ای سونی و روی آوردن به تولید گوشی‌های رده‌بالا چقدر به بهبود وضعیت سونی در بازار کمک می‌کند؟ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل