نرم افزار و اپلیکیشن

اپلیکیشن پریسما به دلیل استفاده بیش از حد کاربران غیر فعال شد

اپلیکیشن پریسما به دلیل استفاده بیش از حد کاربران غیر فعال شد
اپلیکیشن پریسما نرم افزار جدید ویرایش عکسی است که تقریباً هر عکسی را می‌تواند به یک اثر هنری بی بدیل تبدیل کند. بعد از استقبال بسیار زیاد از این نرم افزار روی گوشی های اپل، شرکت سازنده نرم افزار اقدام به انتشار نسخه اندرویدی نرم افزار نمود تا بتواند بازار بزرگتری برای خود ترسیم کند. ولی به نظر استقبال کاربران خارج از حد تصور مدیران شرکت بوده و به نقطه ای رسیده ایم که اگر شما نرم افزار را اجرا کنید در آن با پیغام خطای "Prisma is over capacity" روبرو می‌شوید. به هر حال این مشکل به وجود آمده است و مدیران شرکت قول داده اند که هر چه زودتر مشکل را رفع کنند، مشکلی که پرطرفداترین نرم افزار ویرایش عکس، این روزها با آن دست و پنجه نرم می‌کند. در همین زمینه وبسایت Phandroid اقدام به ارتباط با تیم پشتیبانی پریسما نموده است و در مکالمه ای که بین کاربر و اپراتور پشتیبانی رد و بدل شده است چند مورد ذکر شده که شاید برای شما هم جالب باشند:
Phandroid: بسیاری از کاربران از سرعت پردازشی بسیار پایین این نرم افزار و خطاهای timeout آن شاکی هستند. این مشکلات چه زمانی برطرف خواهد شد؟ Prisma: طی چند روز آینده. Phandroid: ما در این چند روز گذشته پیغام های بسیاری را از کاربران دریافت نموده ایم که این سوال را می‌پرسیدند که چرا عملیات پردازشی پریسما توسط گوشی خود آنها انجام نمی‌شود و اطلاعات برای پردازش به سرورهای شما فرستاده می‌شود؟ Prisma: پریسما برای انجام فعالیت های خود به توان پرداز گرافیکی بسیار بالایی نیاز دارد که گوشی های امروزی نمی‌توانند از عهده آن برآیند. Phandroid: آیا شما راهکاری دیگر و ساده ای مانند ویرایش عکس معمولی را به پریسما اضافه خواهید کرد؟ Prisma: فعلاً نمی‌توانیم در مورد این مطلب به شما چیزی بگوییم. Phandroid: آیا برنامه ای برای ویرایش عکس ها به صورت کامل و بدون برش به ابعاد 1:1 دارید؟ Prisma: بله. در آینده.
همانطور که از مکالمه با وبسایت پریسما خواندید، گفته شده که مشکلات طی چند روز آینده رفع می‌شود. ولی این چند روز، دقیقاً چند روز خواهد بود؟ به نظر فعلاً هیچ کس نمی‌تواند به این سوال پاسخ دهد و ما هم در حد شما دوستان در این مورد اطلاعات داریم.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل