قسمت Ranked Match به بازی Call of Duty WW2 اضافه شد

قسمت Ranked Match به بازی Call of Duty WW2 اضافه شد

 4 سال قبل

همان طور که می دانید چند وقتی است که آخرین نسخه از سری بازی های اکشن محبوب COD توسط شرکت اکتیویژن عرضه شده است . هنوز چند ماه از عرضه نسخه بازی Call of Duty WW2 نگذشته است که طرفداران زیادی را جمع کرده است و تا چند هفته رتبه اول استار باکس را در اختیار داشته است . همان طور که می دانید بازی ها بعد از عرضه شدن به روز رسانی های زیادی را تجربه می کنند و این بار بازی Call of Duty WW2 یکی از جذاب ترین آنها را تجربه کرده است .

اگر فکر می کنید که به اندازه کافی در بازی حرفه ای هستید و می توانید حریفان آنلاین را به راحتی شکست دهید ، شانس به شما رو کرده است . اکتیویژن قسمتی را در بازی تعبیه کرده است که شما می توانید با استفاده از آن وارد رقابت های Ranked Match شوید و با حریفان قدر مبارزه کنید و رتبه خود را در جدول جهانی بازی مشاهده کنید .

طبق اطلاعیه شرکت اکتیویژن ، بازی های Ranked Match به صورت چهار به چهار و در حالت های Search & Destroy ، Capture the Flag و Hardpoint صورت می گیرد . در قسمت Ranked Match محدودیت های رسمی بازی در لیگ معتبر جهانی فعال شده است . این بدان معنی است که شما نمی توانید از برج ها استفاده کنید این درحالی است که استفاده از Incendiary shells کماکان غیر فعال است . همچنین برخی از سلاح ها نیز در این قسمت وجود ندارند که عبارت اند از : Lewis ، MG 15 ، Bren و MG 42 . همچنین محدودیت های ریز دیگری نیز وجود دارد . شما می توانید برای بررسی دقیق و کامل این محدودیت ها به وب سایت اکتیویژن مراجعه کنید .

شما می توانید با بردن مسابقات امتیاز های خود را بالا تر ببرید و Rank های جدید را آزاد کنید . بدیهی است که باختن در مسابقه ها امتیاز شما را کم می کند . لازم به ذکر است که فصل اول این رقابت ها تنها برای سید بندی شما در فصل دوم می باشد . سید بندی های رنکینگ عبارت اند از : برنز ، نقره ، طلا ، پلاتین ، الماس ، استادی و در نهایت حرفه ای . برای رسیدن به درجه حرفه ای باید سخت تلاش کنید . این قسمت برای 100 بازیکن برتر دنیا می باشد .

رسیدن به هر رنک جدید ، کلاه خود بالایی را برای شما آزاد می کند . همچنین ترک کردن بازی ها قبل از به اتمام رسیدن در رنک ، برای شما جریمه هایی را در بر دارد . اولین خطای شما 15 دقیقه بن شدن ، دومین خطا 30 دقیقه و سومین خطا 45 دقیقه شما را از انجام بازی جدید بن می کند .

هنوز خبری مبنی بر اینکه Ranked Match برای بازیکنان کنسول ویندوز عرضه شده باشد ، نشده است . در حال حاضر Ranked Match تنها برای بازیکنان ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 می باشد .

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ