بهبود اسکرین شات ویندوز در بروزرسانی جدید

بهبود اسکرین شات ویندوز در بروزرسانی جدید

 2 سال قبل

مایکروسافت در حال آزمودن یک بروز رسانی جدید برای ویندوز ۱۰ در این هفته است. که شامل یک بهبود برنامه اسکرین شات ویندوز 10 نیز میشود که قرار است در این هفته منتشر شود. در حالی که برنامه های دیگری مانند ShareX و Lightshot برای ویندوز 10 ساخته شده اند تا جایگزینی مناسب برای برنامه screenshot ویندوز 10 باشند. با این وجود مایکروسافت تصمیم به بهبهود این برنامه و اضافه کردن ویژگیهای جدید به این برنامه شده است.

این برنامه همچنین دارای یک کلید میانبر است که win + shift + S (ویندوز + شیفت + s) با استفاده از این کلید میانبر به طور مستقیم میتوانید اسکرین شات بگیرید.

مایکروسافت علاوه بر بهبهود screenshot در حال ساخت طراحی Fluent Design در بیلد (17661) را دارد.مایکروسافت همچنین در حال اضافه کردن ویژگیهای جدید مانند Focus Assist میباشد که این ویژگی‌ است که جایگزین Quite Mode شده و به کاربر امکان می‌دهد تا به صورت موقت نوتیفیکیشن‌ها را ساکت کند. با استفاده از این ویژگی می‌توانید تعیین کنید که در یک بازه زمانی خاص نوتیفیکیشن‌ها ساکت شوند. زمانی که Focus Assist خاموش شود به شما خواهد گفت در این زمان چه نوتیفیکیشن‌هایی به دست شما رسیده است.


ارسال دیدگاه