Meizu و Nokia برای ساخت گوشی MX4 Supreme همکاری می‌ کنند؟

اگرچه گفته می‌شود که این گوشی هوشمند قرار است از برخی المان‌های طراحی و تجاری میزو بهره ببرد، اما بخش سخت‌افزار، نرم‌افزار و رنگ و لعاب آن توسط نوکیا اجرا خواهد شد. بخاطر مساله‌ی توافق با مایکروسافت، نوکیا نمی‌تواند از نام تجاری خود روی این گوشی هوشمند استفاده کند.

یک روز پس از انتشار این شایعه، معاون بخش دانش و فناوری کمپانی میزو مساله‌ی همکاری با نوکیا برای تولید یک دستگاه جدید را تکذیب کرد. این رویداد باعث شد شایعه‌ی این همکاری فروکش کند تا اینکه سرانجام بار دیگر خبرها از چین آغاز شده و به تردیدها در این زمینه دامن زده است.

شایعه‌ی جدید در قالب یک پوستر و در یکی از حساب‌های Weibo منتشر شده است. درک مفهوم این پوستر در برخی قسمت‌ها دشوار است و برای مثال نمی‌توان ارتباط لومیا 1030 را به خوبی مورد بررسی قرار داد. با در نظر گرفتن اینکه گمانه‌زنی‌ها در خصوص لومیا 1030 حکایت از احتمال وجود دوربین 50 مگاپیکسلی در این گوشی دارد، ذکر مشخصه‌ی دوربین 60 مگاپیکسلی برای MX4 Supreme میزو کمی عجیب به نظر می‌رسد. در هر حال هرچه باشد، دستگاهی که لقب Supreme به معنی بزرگ و معظم را یدک می‌کشد باید از مشخصات فنی چشمگیری نیز برخوردار باشد.

شایعات اولیه حکایت از این داشتند که Supreme در بخش جلویی از حاشیه‌های بسیار نازکی در کناره‌ی نمایشگر بهره خواهد برد و در بازارهای خارج از چین نیز عرضه می‌شود. همانطور که گفتیم، میزو پیش‌تر خبر همکاری با نوکیا برای ساخت چنین دستگاهی را رد کرده اما همچنان نمی‌توان وجود این گوشی هوشمند را رد کرد.

ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل