تلفن هوشمند وان پلاس در راه است

کمپانی وان پلاس توانست یک میلیون دستگاه از اولین گوشی هوشمند خود را بفروشد و این را ثابت کرد که گوشی های هوشمند ارزان قیمت هنوز طرفداران خود را دارند. این شرکت چینی قصد دارد تا نسل بعدی گوشی هوشمند خود را در پاییز امسال با قیمتی گرانتر و البته با تراشه قدرت‌مند اسنپدراگون 810 و حسگر اثر انشگت وارد بازار کند.

براساس گزارش‌های منتشر شده نباید در انتظار عرضه‌ی One Plus Two پیش از سه ماهه‌ی سوم سال جاری میلادی باشیم. همچنین این تلفن با سنسور اثرانگشت لیزری همراه خواهد شد. کمپانی چینی از تراشه‌ی اسنپدراگون 810 در گوشی‌هوشمند خود استفاده خواهد کرد. شنیده‌ها حکایت از این دارد که ظاهر این گوشی‌هوشمند شبیه به Oppo Find 7 خواهد بود. البته شباهت این دو گوشی‌هوشمند با توجه به نزدیکی دو کمپانی مورد نظر و رابطه‌های موجود در کنار جذب شماری از متخصصان وان پلاس از اُپو، چندان تعجب برانگیز نیست.

وان پلاس وان با قیمت ۲۹۹ دلار به فروش رفت و با توجه به این قیمت اندک، کمپانی حتی با وجود فروش یک میلیون دستگاه نتوانست سود چندانی را از آن خود کند، از این‌رو گویا وان پلاس قیمت نسل جدید این گوشی‌‌هوشمند را افزایش خواهد داد. با توجه به اینکه وان پلاس یک کمپانی نوپا است، باید با توجه به سود اندک، چرخه‌ی تولید محصولات خود را دقت بیشتری تنظیم کند.

 گفته‌های مدیرعامل این کمپانی نشان از این دارند که احتمالا نسل جدید این گوشی‌هوشمند در مقایسه با نسل پیش تفاوت داشته و کاربران را غافلگیر خواهد کرد.ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل