تعویض دستگاه اندرویدی شما با آیفون

تعویض دستگاه اندرویدی شما با آیفوناپل طرحی را از سال 2013 شروع کرد که بر اساس آن شما می توانستید آیفون های قدیمی خود را که دیگر کمپانی اپل از آنها پشتیبانی نمی کرد ، تحویل دهید و در ازای آن ، آیفون جدید خود را با تخفیفی ویژه دریافت کنید.
طبق آخرین تغییراتی که در سایت اپل دیده می شود ، به نظر می رسد که می خواهند این طرح را تا جایی که می شود گسترش دهند. طرح جدید علاوه بر پذیرش محصولات قدیمی اپل ، موبایل دیگر کمپانی ها را نیز از کاربران قبول می کنند.

بر اساس طرح جدید اپل، صاحبان برخی از محصولات شرکت های سامسونگ، HTC، ال جی، نوکیا، سونی و بلک بری، می توانند موبایل های قدیمی خود را تحویل داده و در ازای آن آیفونی جدید را دریافت نمایند.
اپل هیچ محدودیتی برای قدیمی بودن دستگاه های شما تعیین نکرده است اما پیش بینی می شود که اپل تنها محصولاتی را از شما دریافت می کند که دارای شرایط مناسبی باشند.

کسانی که محصولات قدیمی خود را به کمپانی اپل تحویل دهند می توانند یکی از محصولات اپل شامل : آیفون 6 ، آیفون 6 پلاس و آیفون 5c را انتخاب کنند و با توجه به ارزش دستگاهی که تحویل داده‌اند تخفیفی از اپل دریافت کنند.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه