شرکت شارپ تا سال آینده تغییراتی خواهد کرد

قسمت الکتریک شرکت شارپ، برای کسب درآمد با مشکل مواجه بوده و در آستانه ارائه گزارش مالی دیگریست که مشخصا نشانگر ضررهای این کمپانی است. سرمایه گذاران و بانک هایی که در مدت ضرردهی سرمایه های خود را به این شرکت تزریق کرده بودند، از شارپ شدیدا تقاضا دارند بخش های زیان آور را بفروشد.

برخی خبرگزاری ها می گویند که تصمیم سازنده ژاپنی بر این شده که بخش تولید پنل های LCD اش را به فروش برساند؛ در اولین مرحله نیز، بخش تولید پنل های نمایشگر برای موبایل های هوشمند و تبلت ها تا پیش از مارس سال آینده به فروش خواهد رسید.

حال صرفا می دانیم که تا سال آینده، شاهد دگرگونی خاصی در این کمپانی خواهیم بود و اوضاع به شکل فعلی باقی نخواهند ماند؛ یا این بخش به شکل کلی به فروش می رسد، یا دوباره شارپ می تواند از طریق کمک های دولتی و وام های بانکی، آن را زنده نگه دارد، و یا در سناریویی دیگر، شاید این شرکت صرفا درصدی از این بخش را واگذار نماید تا همچنان قدرت تصمیم گیری را در اختیار داشته باشد.

سخنگوی شارپ نیز اذعان می دارد که هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده و مدیران این شرکت فعلا در حال بررسی هستند. بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که شارپ باید بخش تولید پنل های LCD خود را با Japan Display ادغام سازد؛ هرچند که بعید به نظر می رسد غول ژاپنی، تن به چنین تصمیمی دهد. شارپ همچنین از Japan Industrial Solutions درخواست سرمایه گذاری ۲۵۳ میلیون دلاری در بخش تولید پنل ها را داشته اما هنوز از این کمپانی، پاسخی دریافت نکرده است.ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل