Call of Duty: Black Ops 3 تایید شد

 

در توضیحات بازی آمده است که، Call of Duty: Black Ops 3، بازیکنان را در آینده‌ای تاریک، که همزمان با ظهور گونه‌ی جدیدی از سربازان Black Ops است و مرز بین بشریت و تکنولوژی پیشرفته‌ای که برای پیشتازی خودمان ساخته‌ایم، از بین رفته و در میادین نبرد این روبات‌ها هستند که سرنوشت جنگ را تعیین می کنند، قرار خواهد داد.

لازم به ذکر است که بازی دارای سه مود داستانی، چند نفره و زامبی خواهد بود.

بیش از ده سال است که مجموعه‌ی «ندای وظیفه» جایگاهی ثابت در میان بازی‌های رایانه‌ای و ویدیویی سبک اکشن اول‌شخص برای خودش دست و پا کرده است.

موفقیت این مجموعه با قسمت دوم که خط داستانی‌اش در جنگ جهانی دوم جریان داشت آغاز شد و تا همین لحظه ادامه پیدا کرده است. بعد از عرضه‌ی قسمت دوم مجموعه و فروش خیره‌کننده‌اش مسوولان «اکتیویژن»، شرکت ناشر بازی تصمیم گرفتند تا طبق یک برنامه‌ی زمانه‌بندی دقیق هر سال یک قسمت جدید از این بازی را در اختیار بازی‌کننده‌ها قرار بدهند.
پروژه‌ی فشرده‌ی ساخت یک بازی جدید در هر سال، اکتیویژن را مجبور کرد تا دو استودیوی بازی‌سازی جداگانه را به این منظور به‌کار بگیرد. یکی از این استودیوها «اینفینیتی‌وارد» نام دارد و دیگری «تری‌آرک» (Treyarch). در ابتدای کار اینفینیتی‌وارد که مسوول ساخت خرده مجموعه‌ی «جنگاوری نوین» (Modern Warfare) بود، حسابی می‌تاخت و بازی‌های‌اش فروش چند میلیون دلاری را تجربه می‌کردند. اما به مرور تری‌آرک هم توانست فرمول طلایی را پیدا کند و با آغاز خرده مجموعه‌ی «عملیات سری» (Black Ops) سود چشم‌گیری نصیب خودش و ناشر بازی کند. البته دعواهای حقوقی میان مسوولان اینفینیتی‌وارد و اکتیویژن هم در رشد یک‌باره‌ی تری‌آرک بی‌تاثیر نبود.

قسمت‌های اول و دوم خرده مجموعه‌ی عملیات سری حسابی در میان بازی‌کننده‌ها گل کردند و در مدت کوتاهی توانستند اکثر آمارهای فروش را جابه‌جا کنند. اما ساخت این خرده سری به ناگهان متوقف شد. در حالی که تصور میشد ندای وظیفه‌ی سال گذشته را بازهم تری‌آرک می‌سازد، اکتیویژن خبر از ساخته شدن «ندای وظیفه: جنگاوری پیشرفته» (Call of Duty: Advanced Warfare) به دست استودیوی بازی‌سازی «اسلج‌هامر گیمز» داد. جنگاوری پیشرفته اولین قسمت از مجموعه‌ی ندای وظیفه بود که کاملا بر مبنای کنسول‌های نسل هشت‌ام ساخته شده بود.
اما حالا تری‌آرک محبوب سکوت سه ساله‌اش را شکسته و خبر از ساخت قسمت جدیدی از مجموعه‌ی ندای وظیفه داده. قسمت بعدی از مجموعه‌ی ندای وظیفه قرار است قسمت سوم خرده سری عملیات سری هم باشد. با این‌که خبر ساخت این بازی تایید شده اما هیچ چیز از جزییات‌اش فاش نشده است. بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است بازی در روز شش‌ام اردیبهشت ماه رسما رونمایی و از جزییات آن پرده‌برداری شود. آن‌چه از تیزر کوتاه بازی برمی‌آید، در عملیات سری 3 بار دیگر شاهد جنگ‌های آینده خواهیم بود.

با این تفاوت که این‌بار جهان آینده بیش از هر زمان دیگری در تاریکی فرو رفته و دیگر جای امیدی برای نجات بشریت باقی نمانده است. سازنده‌ها عملیات سری3 را با هشتگ backinblack معرفی کرده‌اند. تا زمان رونمایی رسمی از بازی زمان زیادی باقی نمانده است. در کم‌تر سه هفته‌ی دیگر از ندای وظیفه‌ی جدید با جزییات فراوان رسما رونمایی خواهد شد؛ اما آن‌چه تاکنون مشخص شده بازی حالت داستانی، چندنفره‌ی آن‌لاین و سناریوی زامبی را در خود خواهد داشت.

شرکت Treyarch در پایان اعلام کرد که این نسخه در تاریخ ۲۶ آپریل، معادل جمعه، ۲۷ اردیبهشت ماه، به صورت رسمی معرفی می شود.حال نوبت شماست.که نظراتتان را درباره ی بازی Call of Duty: Black Ops 3 با این سناریو ی پیشرفته را با ما در میان بگزارید.ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل