نرم افزار و اپلیکیشن

فیلتر‌های جدید در کنار پشتیبانی از شکلک‌ها در به روز رسانی جدید اینستاگرام

فیلتر‌های جدید در کنار پشتیبانی از شکلک‌ها در به روز رسانی جدید اینستاگرام

اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که از هر کاری که می‌کنید عکس می‌گیرید و در اینستاگرام با دوستان خود به اشتراک می‌گذارید، اکنون یک خبر خوب برای‌تان داریم. امروز اپلیکیشن اینستاگرام یک به‌روز رسانی جدید را دریافت کرد که در آن فیلتر‌های جدیدی به برنامه افزوده شده است و کاربران از طریق آن‌ها می‌توانند تصاویر خود را زیباتر کنند. این فیلتر‌های جدید Lark ،Reyes و Juno نام دارند.

علاوه بر این، اینستاگرام در این به‌روز رسانی جدید پشتیبانی از شکلک‌های مختلف را نیز در سرویس خود قرار داده است و اکنون کاربران از طریق آن‌ها می‌توانند احساس خود را با سایر دوستانشان به اشتراک بگذارند. البته استفاده از آن‌ها در این اپلیکیشن به سادگی است و شما می‌توانند همانند سایر بخش‌ها در اینستاگرام از آن‌ها استفاده کنید.

فیلتر‌های Lark ،Reyes و Juno یک خانواده مدرن، لطیف و زیبا از فیلتر‌های جدید هستند که می توانند زیبایی و وضوح را به تصاویر شما بیاورند. فیلتر Lark ترکیبی زیبا از رنگ‌های قرمز، آبی و سبز ارایه می‌دهد که می‌تواند تصاویر منظره و لنداسکیپ شما را به بهترین شکل ممکن نمایش دهد. فیلتر Reyes یک حالت غبار و مه را به تصاویر شما اضافه می‌کند که از طریق آن عکس‌های شما حس و حال متفاوتی به خود می‌گیرند و سرانجام فیلتر Juno یک رنگ‌بندی عالی از رنگ‌های آبی و سفید را به تصویر می‌افزاید.

این به‌روز رسانی، امروز برای سیستم عامل iOS با نسخه 6.11.0 از طریق اپ‌استور و برای سیستم عامل اندروید با نسخه 6.20.0 از طریق گوگل پلی در دسترس است. 

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل