مسنجر فیس بوک با قابلیت تماس تصویری به روز رسانی شد

مسنجر فیس بوک با قابلیت تماس تصویری به روز رسانی شد


امروز صبح فیسبوک طی خبری اعلام کرد “اکنون، برقراری تماس تصویری به مسنجر فیسبوک اضافه شد.” از امروز، این قابلیت در دو پلت‌فرم اندروید و iOS فراهم است.
این قابلیت فعلاً تنها برای ساکنین کشورهای بلژیک، کانادا، کرواسی، دانمارک، فرانسه، یونان، ایرلند، لائوس، لیتوانی، مکزیک، نیجریه، نروژ، عمان، لهستان، پرتغال، بریتانیا، ایالات متحده و اوروگوئه مهیاست اما احتمالاً به زودی برای سایر نقاط جهان نیز فعال خواهد شد. برای استفاده از این قابلیت جدید، کافی‌ست آیکون ویدئو در بالای فضای مکالمه را لمس کنید.
چنانچه امروز آخرین بروزرسانی فیسبوک را انجام داده باشید، آیکون ویدیو در بالای کادر مکالمه نشان داده می‌شود و شما را از آماده بودن افراد برای برقراری تماس تصویری باخبر خواهد نمود. ضمن این که اگر سیستم عامل گجت شما اندروید باشد و دوستتان از یک گجت آیفون استفاده کند، باز هم امکان برقراری تماس ویدئویی بین شما فراهم است.
مسنجر اخیراً امکانات جدیدی از جمله خدمات پرداخت، تصاویر متحرک را در اختیار کاربران گذاشته بود و اکنون تماس تصویری هم به آن‌ها اضافه شد. شاید این‌ها برای کسی که کاربر فیسبوک نیست اهمیتی نداشته باشد، اما آیا می‌توان از خیر امکانات مسنجر فیسبوک که یکی از بهترین مسنجرهاست گذشت؟

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه