ویندوز 10 دسکتاپ قبل از ویندوز 10 موبایل رونمایی خواهد شد

windows 10 pc

آقای Joe Belfiore از مایکروسافت که کنفرانس گذشته ویندوز 10 را برگزار کرد،گفت ویندوز 10 دسکتاپ قبل از ویندوز 10 موبایل رونمایی خواهد شد. پس احتمال زیاد امسال خبری از ویندوز 10موبایل برای گوشی های لومیا نیست.
مایکروسافت همچنین از تمامی ویژگیهای ویندوز 10 رونمایی نمیکند تا تابستان امسال که قرار است ویژگیهای جدیدی به آن اضافه کند.فعلا فقط نرم افزارهای مثل مرورگر مایکروسافت اج و نرم افزار پیام رسان اسکایپ برای ویندوز 10 آماده هستند.
درحالی که مایکروسافت خبر دقیقی از رونمایی ویندوز 10 منتشر نکرده است.خبرها حاکی از این است که این ویندوز تابستان امسال رونمایی میشود.

windows mobile 10

در ویندوز 10 موبایل بیشترین تغییرات در بخش منو های همبرگری اعمال شده است که میتوان به وفور آنها را در اپلیکیشن هایی که برای سیستم های اندروید و iOS عرضه میشوند دید.  نمونه خوب برای این قابلیت جدید میتواند نرم افزار Outlook  ویندوز ۱۰ برای موبایل باشد که محیط کاربری آن مسلماً عده زیادی از ما را به یاد تعداد زیادی از نرم افزارهای اندرویدی مانند Telegram  برای اندروید میاندازد.البته در نرم افزار Calendar ویندوز ۱۰ هم که در این مطلب وبلاگ ردموندی به آن اشاره شده است میتوانیم به حالت نمایش Landscape View که با چرخاندن دستگاه و در دست گرفتن آن با (احتمالاً) دو دست اتفاق میافتد اشاره کنیم که حالت نمایش ماهانه همراه با قرار ملاقات های هر روز و تعدادی اطلاعات دیگر، نمایش داده میشود. در نرم افزار People هم این حالت نمایش وجود خواهد داشت و با چرخاندن دستگاه، در یک سمت اطلاعات کاربر نمایش داده خواهد شد و در سمت دیگر هم لیست دیگر کاربران.

در این مطلب شما میتوانید به طور کامل با ویندوز 10 موبایل آشنا شویدثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل