با استفاده از سرویس جدیدی که Pushbullet ارایه کرده امکان انتقال فایل با حجم بالا بین موبایل و رایانه ها را فراهم می کند.

با استفاده از سرویس جدیدی که Pushbullet ارایه کرده امکان انتقال فایل با حجم بالا بین موبایل و رایانه ها را فراهم می کند.

 6 سال قبل

Pushbullet به تازگی سرویس جدیدی به نام "پرتال " ارایه کرده است که با استفاده از آن امکان انتقال فایل با حجم بالا را فراهم می کند."پرتال "  با استفاده ازشبکه وای فای امکان انتقال داده بین موبایل ورایانه ها را فراهم می کند.هنگامی که شما برای اولین بار از وب سایت بازدید می کنید، شما نیاز به اسکن کد QR از داخل برنامه آندروید  دارید. پس از آن، شما میتوانید فایل را از رایانه به موبایل خود انتقال دهید.به گفته Pushbullet سرویس جدید "پرتال" تا فایل های 1 گیگابایتی تست شده است.

این برنامه همچنین فایل های قبلی انتقال داده شده آندرویدی را نیز نگه می دارد و شما به راحتی می توانید آن ها را دوباره به اشتراک بگذارید.همچنین فایلی در گوشی شما برای ذخیره کردن و مشاهده فایل های فرستاده شده به صورت خودکار باز می کند.با اینکه این سرویس سرویس قدرتمندی برای انتقال فایل ها بین گوشی همراه و رایانه های برای برنامه های آندرویدی می باشد اما این امکان برای برنامه های IOS وجود ندارد وPushbullet همچنان بر روی انتقال داده بین آندروید و رایانه ها متکی است. 

 

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه