رکورد 15 میلیون دلاری مسابقات Dota 2

 6 سال قبل

رکورد جایزه مسابقه Dota 2 از مرز 15 میلیون دلار گذشت و رکورد سال قبل را شکاند!!!
Dota 2  که برگزار کننده مسابقات بازی های ویدیوئی است سال گذشته توانست رکورد مبلغ 11 میلیون دلار را به ثبت رساند و از این مبلغ هنگفت چیزی حدود 5 میلیون دلار به تیم اول مسابقات رسید!

اما امسال جایزه از مرز 11 میلیون دلار گذشته و رکورد جدید 15 میلیون دلار را به ثبت رسانید. همانند پروژه های کیک استارتر، بازیکنان و علاقه مندان به Dota 2 میتوانند با خرید کتاب مخصوص این مسابقات به نام Compendium، رقمی معادل 2.5 دلار را به میزان این جایزه بیافزایند و رکورد را بالاتر از 15.068.364  دلار ببرند!

Compendium ها در اصل دو مدل 10 دلاری و 27 دلاری برای فروش در دسترس علاقه مندان قرار دارد. یعنی از این پول ها 25 درصد برای جایزه مسابقه و باقی پول ها روانه جیب برگزار کننده مسابقات یعنی Valve  می شود.بنا براین شرکت والو تا کنون چیزی حدود به 60 میلیون دلار در آمد داشته و این مبلغ فقط مربوط به سال 2015 است و در سال 2014 شرکت مربوطه خدود 40 میلیون دلار درآمد داشته!
 این کتاب ها درون بازی مورد استفاده خواهد گرفت و امکانت جدیدی را در اختیار بازیکنان قرار خواهد داد. این مسابقات از تاریخ 3 آگوست تا 8 آگوست برگزار خواهد شد. با ما در ادامه خبر این مسابقات همراه باشید!

سایت مربوط به این مسابقات را در اینجا ببینید.

تو پیشگامیت هم میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ارسال دیدگاه